Junior programátor JAVA

SOFTIP, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. 800 EUR + podľa znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovacie práce
- vývoj IS podľa požiadaviek zákazníka
- zodpovednosť za dokončenie zadaných úloh v stanovenom čase a rozsahu
- práca pre zákazníka z komerčnej sféry aj zo štátneho sektora

- práca v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s možnosťou
odborného rastu,
- zaujímavá a náročná práca na vývoji IS podľa požiadaviek zákazníka,
- práca s modernými technológiami a tvorba nových vecí, ktoré poskytujú priestor na kreativitu,
- pohyblivá pracovná doba,
- Program základnej starostlivosti (stravné lístky takmer zadarmo, príspevok na DDS),
- Program zmluvných partnerov (zľava na dovolenkové pobyty v zahraničí, zľava na
pobytové balíky v sieti hotelov SR),
- Program pre rodinu (dovolenka navyše, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri
mimoriadnej rodinnej udalosti, program výhod zmluvného mobilného operátora),
- Program lojality (odmena za odpracované roky, pri životnom jubileu),
- Program starostlivosti o zdravie (Zelený deň zdravia, wellness programy),
- Program vzdelávania (účasť na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách,
workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu).

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku.

Spoločnosť si vyhradzuje právo výberu pre pozvanie uchádzačov. Písomné odpovede zasielame len vybraným uchádzačom. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v evidencii spoločnosti SOFTIP, a.s. po dobu trvania výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.9.2018 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- znalosť Spring Boot, Wicket 8, Maven, Git, SQL, REST, microservisy výhodou
- dobré komunikačné schopnosti,
- očakávame ochotu učiť sa nové veci a schopnosť rýchlej adaptácie na meniace sa podmienky

Na Slovensku sme jedným z najvýznamnejších poskytovateľov IT produktov a služieb. Máme 26 rokov skúseností, staráme sa o viac ako 6 300 zákazníkov a sme najväčším slovenským výrobcom podnikových informačných systémov. Naše riešenia nájdete aj v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách. Všetky projekty navrhujeme tak, aby nielen plnili najprísnejšie a najmodernejšie technologické parametre, ale aby ich bolo možné prispôsobiť presne podľa potrieb používateľov. Ponúkame to najširšie portfólio produktov a služieb na trhu, disponujeme certifikátmi od najrešpektovanejších globálnych IT lídrov a certifikačných spoločností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Europa Business Center, Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Lobellová
E-mail: poslať životopis
ID: 3466648   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. 800 EUR + podľa znalostí