Junior systémový administrátor

SOFTIP, a.s.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva inštalácie, diagnostiku, servis, opravu a údržbu zariadení (Desktopov, notebookov, tlačiarní a kopírovacích strojov),
- vybavuje a rieši poruchy na zariadeniach u prideleného zákazníka v mieste jeho sídla
- pripája zariadenia do počítačovej siete, inštaluje OS, ovládače, vykonáva aktualizácie, spravuje klientske aplikácie,
- konfiguruje sieťové parametre zariadení,
- vykonáva základné konfigurácie serverových OS.

- perspektívna a zaujímavá práca,
- možnosť ďalšieho vzdelávania, odborného i profesijného rastu,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- dovolenka navyše
- stravné lístky takmer zadarmo
- letné a zimné teambuildingy
- príspevok pri narodení dieťaťa, na kurzy cudzích jazykov, pri mimoriadnej rodinnej situácii
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- odmena za odpracované roky, pri životnom jubileu

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku. V žiadosti zreteľne uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Spoločnosť si vyhradzuje právo výberu pre pozvanie uchádzačov. Písomné odpovede zasielame len vybraným uchádzačom. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v informačnom systéme "Evidencia uchádzačov o zamestnanie" po dobu 6 mesiacov odo dňa vyhlásenia výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované zručnosti:
- administrácia LAN/WAN – základy
- administrácia klientskych Windows OS – pokročilý
- administrácia serverových Windows OS a súvisiacich technológií – základy

Iné požiadavky:
- výhodou skúsenosti s inštaláciou a správou klientskeho operačného systému Windows na úrovni Administrátor,
- výhodou skúsenosti s inštaláciou a správou serverového operačného systému Windows na úrovni Administrátor,
- príjemné vystupovanie,
- komunikatívnosť a orientácia na zákazníka,
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup.

Na Slovensku sme jedným z najvýznamnejších poskytovateľov IT produktov a služieb. Máme 26 rokov skúseností, staráme sa o viac ako 6 300 zákazníkov a sme najväčším slovenským výrobcom podnikových informačných systémov. Naše riešenia nájdete aj v Českej republike, Rakúsku, Poľsku, Veľkej Británii a ďalších európskych krajinách. Všetky projekty navrhujeme tak, aby nielen plnili najprísnejšie a najmodernejšie technologické parametre, ale aby ich bolo možné prispôsobiť presne podľa potrieb používateľov. Ponúkame to najširšie portfólio produktov a služieb na trhu, disponujeme certifikátmi od najrešpektovanejších globálnych IT lídrov a certifikačných spoločností.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Europa Business Center, Na Troskách 26
974 01 Banská Bystrica
ID: 3108064   Dátum zverejnenia: 8.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou