Trainee Frontend Developer

SOFTEC, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru už počas školy a pracovať so skúsenými ľuďmi na zaujímavých projektoch? Bavia ťa algoritmy, programovanie a logické úlohy? Alebo si už doštudoval a chceš sa uplatniť v IT? Tak čítaj ďalej.

Do našich projektových tímov hľadáme šikovných študentov 4 a 5 ročníka a absolventov so SW zameraním. Ako úspešný/á kandidát/ka sa môžeš zdokonaliť v týchto oblastiach (znalosti sú výhodou, no čo nevieš, naučíme ťa):

  • JAVA, JavaScript, React, HTML, CSS,
  • popri vývoji si môžeš vyskúšať aj analytickú prácu.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV s UVEDENÍM TECHNOLÓGIÍ, O KTORÉ MÁŠ ZÁUJEM. Tiež nám pomôže, keď pripojíš bližšie informácie o tom, na akých zaujímavých školských/mimoškolských projektoch si doteraz pracoval/a.

  • dlhodobá spolupráca s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti
  • pre študenta variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci študijné povinnosti a možnosť nastúpiť do trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia
  • prepracovaný systém vzdelávania
  • zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov
  • výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
  • množstvo firemných akcií a vlastná oddychovka
  • pri práci na TPP zaujímavý systém benefitov

V prípade tvojho záujmu posielaj prosím svoje CV s informáciou o ktorú oblasť máš záujem a my ťa budeme kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

  • študent alebo absolvent VŠ so SW zameraním
  • výborné študijné výsledky
  • záujem o uplatnenie sa vo svete SW riešení:
  • základná znalosť objektovo orientovaného programovania (Java, .NET) alebo
  • základná znalosť FE nástrojov (JavaScript, html, CSS, Angular)
  • základná znalosť databázových systémov
  • znalosť UML
  • skúsenosti so školskými projektmi
  • angličtina na komunikatívnej úrovni

Tiež nás poteší, ak máš:

  • ochotu a schopnosť učiť sa
  • zodpovedný prístup k práci
  • analytické a logické myslenie
  • komunikačné zručnosti

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už vyše 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Zichová
E-mail: poslať životopis
ID: 4493154  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.