Angular vývojár - unikátny bankový projekt Praha-Žilina-Bratislava

SOFTEC

Žilina, Praha, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacod 1300,- € do 2300,- €; Sme pripravení ohodnotiť aj vysoký level skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chceš sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najnovšími technológiami? Baví ťa vývoj frontendu a databáz a chceš získať jedinečné skúsenosti pri vytváraní úplne nového riešenia pre veľkého medzinárodného klienta v oblasti bankovníctva?

Ak uvažuješ, že tvojou ďalšou zastávkou bude práve Praha, alebo naopak chceš zostať v Žiline a Prahu okúsiť len cez obrazovku, táto príležitosť bude pre teba to pravé orechové. Prispôsobíme sa tvojim preferenciám a dáme ti možnosť rásť a rozvíjať sa na unikátnom greenfield projekte v najnovšom Angulare.

Neváhaj nám poslať svoj životopis a uchádzať sa o pozíciu v medzinárodnom vývojovom tíme operujúcom v Prahe, Bratislave a Žiline.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • vývoj Frontend aplikácie pre správu investičných fondov nad frameworkom postaveným na Angulare (aktuálne verzia 11)

Čo ti ponúkame?

  • zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch, ktorá posunie tvoj skill na vyšší level,
  • prácu v menšom rodinnom kolektíve,
  • zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj,
  • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills,
  • výnimočný tím a konštruktívne medzinárodné pracovné prostredie,
  • dni dovolenky navyše,
  • rozsiahly benefitný systém (3. pilier, Multisport karta, príspevky na šport, kultúru, zdravie a pod.),
  • pravidelné tímové a firemné akcie (hneď, ako pominie korona :).

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa pozícia zaujala, neváhaj nám poslať svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, SW vývoj

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba očakávame?

  • skúsenosti s vývojom FE aplikácií,
  • ideálne skúsenosť s Angular 11 (poprípade starším Angularom), Bootstrap,
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
  • VŠ vzdelanie zamerané na informatiku.

Aký by si mal byť?

  • silný tímový hráč,
  • ochotný a schopný neustále se učit,
  • proaktívny a zodpovedný.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť, spolu nás je už vyše 400 a neustále rastieme. Určite radi privítame do tímu aj teba. Neboj sa, nehodíme ťa do vody, aby si sám plával.

Ak si junior, tak ako každý nováčik u nás, budeš aj ty na začiatku zaradený do útvaru Akadémia a bude ti pridelený tútor, ktorý ťa bude viesť a pomáhať ti so zadanými úlohami. Následne, keď budeš na to pripravený, po mesiaci až dvoch, začneš pracovať na reálnom projekte. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

Pri medioroch a senioroch je priebeh zaškoľovania primeraný ich aktuálnym znalostiam, taktiež s podporou prideleného tútora. Pracujeme s technológiami ako Angular, Java, .NET, React ale aj vlastnými ako napr. JavaTec.

Sídlo spoločnosti máme v Bratislave v budove Einpark - najzelenšej kancelárskej budove na Slovensku, ktorá vďaka svojim udržateľným princípom získala viacero certifikátov. Naše ďalšie pobočky máme v Prahe, Prievidzi a v Žiline.

Od iných firiem sa líšime hlavne tým, že pojmy rodinná a príjemná atmosféra nie sú pre nás iba prázdne slová, ale je to reálny motivátor našich zamestnancov. Dokazujú to aj naše interné prieskumy spokojnosti, fluktuácia nepresahujúca dvojciferné číslo, stabilné tímy, naši dlhoroční kolegovia a nakoniec aj samotné pravidelné umiestnenie medzi najlepšími zamestnávateľmi. Tento rok nás opäť neminulo ocenenie od Profesie a sme medzi top 10 najzamestnávateľmi na Slovensku v oblasti IT. Naša pobočka v Bratislave nedávno získala ocenenie Office roka 2021 – Zdravá kancelária, pričom k tomuto rozhodnutiu, ako uviedla samotná porota, prispela tiež rodinná atmosféra, ktorú v našich officoch cítili.

Máme prepracovaný benefitný systém, ktorý ponúka množstvo zaujímavých výhod ako napríklad:
• penzijné zabezpečenie/ 3. pilier DDS
• dni dovolenky navyše pre všetkých podľa levelu seniority
• Kafetéria
• príspevok na technologickú vychytávku (na pracovné vybavenie)
• podpora zdravotnej starostlivosti
• finančný príspevok na jazykové vzdelávanie
• pôžička na riešenie bytovej situácie
• referral program
• lifestyle aktivity - ranné cvičenia jogy, zdravý chrbát, webináre a pod.
• oddychové zóny, cyklomiestnosť
• parkovanie, auto na operatívny leasing
• home office (napriek tomu chodí mnoho našich kolegov do práce pretože sa chce stretávať s ostantnými)
• letná a zimná Softecovica, divízovice, detský Mikuláš
• tematické týždne – nanukový, ovocný, zdravý a pod.
• skupinové športové aktivity – maratóny a bežecký klub, florbal, volejbal a ďalšie

Chceš sa o SOFTEC-u dozvedieť viac? Klikni na našu webstránku a pozri si naše aktuálne otvorené pozície: https://www.softec.sk/pracovne-ponuky/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt