JAVA + Cloud inžinier (ZA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Za plavárňou, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMin. 1 700,- €/mes. + variabilná zložka mzdy; Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa tvoriť komplexné riešenia a pracovať s modernými technológiami?
Si vývojár, no láka ťa skúsiť aj niečo iné? Chcel by si sa stať expertom na oblasť cloud riešení, no možno s tým zatiaľ nemáš skúsenosti? Láka ťa pracovať s technológiami budúcnosti?
Ak si na niektorú z týchto otázok odpovedal áno, potom poď s nami pre našich klientov vytvárať moderné riešenia v oblasti vývoja cloudových služieb.

Do nášho tímu hľadáme šikovnú posilu, ktorej náplňou práce bude programovanie v JAVA popri tom bude postupne prenikať do sveta cloudových riešení a časom sa stane nositeľom tohto know-how. Ak ťa baví učiť sa a neustále sa zlepšovať v tom, čo robíš, potom si na správnom mieste.

Čo budeš robiť?
  • vyvíjať zmysluplné riešenia s pridanou hodnotou v technológiách JAVA/JEE, JPA/Hibernate, Spring/ Springboot, Maven a pod.,
  • postupne získavať know-how v oblasti vývoja a poskytovania cloud riešení a následne preberať zodpovednosť za danú oblasť,
  • prispievať svojim talentom a schopnosťami k rozvoju cloud riešení a DevOps postupov
  • optimalizovať poskytované služby a rozvíjať technológie v súlade s najnovšími trendami,
  • spolupracovať a podporovať tím vývojárov, analytikov a expertov, od ktorých sa budeš veľa učiť a ktorým budeš pomáhať objavovať nové možnosti a postupy,
  • dostaneš priestor prejaviť svoje nasadenie a nadšenie pre rozvoj v oblasti vývoja služieb založených na JAVA technológiách a ich poskytovania vo svete cloudu,

Ak ťa práca s cloud službami bude baviť, budeš mať veľa príležitosti komunikovať svoje skúsenosti, postrehy a námety smerom ku kolegom vo firme a keď sa na to budeš cítiť, tak aj smerom ku klientom.

Čo ti ponúkame?
  • neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení
  • možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
  • podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
  • prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú i priateľmi
  • zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority
  • množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
  • nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
  • flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
  • možnosť odreagovať sa v našej oddychovke

Ak ťa ponuka zaujala, neváhaj a pošli nám CV s motivačným listom na e-mail adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
PostgreSQL - základy
Oracle - základy

Počet rokov praxe

2
2

Hľadáme Teba, ak:
  • máš 2-3 roky skúseností s vývojom založeným na JAVA technológii,
je ti blízka téma DevOps a máš/chceš získať skúsenosti s cloud službami (napr. AWS),
  • dokážeš pracovať s DB (PostgreSql, Oracle a pod),
  • zaujímaš sa aj o stránky vývoja, akými sú optimalizácia, riadenie a monitorovanie výkonu, bezpečnosť aplikácií a pod.
  • komunikuješ aktívne po anglicky (slovom aj písmom);
  • máš VŠ vzdelanie informatického zamerania.

Čo by ti nemalo chýbať:
  • samostatnosť, „drive“ a proaktívny prístup;
  • schopnosť a ochota samostatne riešiť vzniknuté problémy;
  • motivácia neustále sa učiť;
  • zodpovedný prístup k práci;
  • protímová a zákaznícka orientácia;
  • analytické a logické myslenie.

Že si neodpovedal/a na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa!
Hľadáme človeka, ktorý na sebe dokáže pracovať a chce spoznávať nové technológie.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nina Královičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4005475  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac