Senior Consultant – Banking/Telco (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacMin. 1 700,- €/mes. + variabilná zložka mzdy; Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš vzťah k vývoju SW riešení, baví Ťa komunikácia s klientmi a starostlivosť o nich? Prozákaznícka orientácia je pre Teba state-of-mind a problém nevnímaš ako prekážku, ale výzvu? Zaujímajú Ťa najnovšie trendy a inovácie a chceš byť pri ich aplikácii do praxe?

Spoj svoju kariéru so softvérovo-konzultačnou spoločnosťou SOFTEC, ktorá patrí k top spoločnostiam v oblasti prepájania businessu a informačných technológii. Hľadáme do svojich radov šikovnú posilu na pozíciu Senior Consultant v oblasti Banking a Telco.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
• identifikovať potreby zákazníka a nové obchodné príležitosti a hľadať riešenia pre ich naplnenie;
• zastrešovať starostlivosť o zverených zákazníkov od získania projektu až po delivery, zodpovedať za dodávku našich služieb a riešení;
• dojednávať zmluvné podmienky;
• analyzovať a optimalizovať procesy a výkony ľudí;
• aktívne komunikovať so zákazníkom a business vlastníkmi, sprostredkovávať komunikáciu medzi zákazníkom a riešiteľským tímom;
• udržiavať dobré vzťahy so zákazníkmi;
• zapájať sa do projektov u zákazníka na úrovni projektového managementu;
• samostatne zodpovedať a riadiť činnosť za zverenú oblasť (sada projektových úloh/projekt/zákazník/…);
• operatívne riešiť projektové úlohy.

ČO TI PONÚKAME?
• možnosť pracovať na zmysluplných SW riešeniach;
• kariérny rast a rozvoj, podporu pri vzdelávaní, zdieľanie najnovších trendov v rozvoji IT;
• prácu v skvelom kolektíve, kde kolegovia sú aj priateľmi;
• zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok na 3. pilier, sabbatical, auto na operatívny leasing...);
• množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport kartu, ďalšie benefity na podporu zdravia;
• príspevok na jazykové vzdelávanie;
• nielen prácou sme živí – spoločné firemné a divízne akcie, výlety a aktivity;
• flexibilný pracovný čas s možnosťou home office;
• možnosť zregenerovať sily v „oddychovke“.

Ak sa vidíš sa v tejto roli, neváhaj a pošli nám svoje CV s motivačným listom na [email protected]
Po dôkladnom zvážení všetkých došlých CV Ťa budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, financie, bankovníctvo, telekomunikácie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

ČO OČAKÁVAME?
• min. 2 roky skúseností s rolou v priamom kontakte s klientom (konzultant, sales, tím líder, projektový koordinátor);
• praktické skúsenosti s vedením menších projektov a tímov sú výhodou (ideálne v IT, nie je to však podmienkou);
• výhodou sú skúsenosti z oblasti FINANCE (Banking/Telco/Insurance);
• angličtina– na pokročilej úrovni;
• VŠ vzdelanie ideálne informatického zamerania (nie je však podmienkou);
• chuť a schopnosť preniknúť do oblasti technológií.

Čo by Ti nemalo chýbať:
• „drive“ a proaktívny prístup;
• schopnosť dotiahnuť veci do konca;
• ochota a schopnosť samostatne riešiť aj nejasné problémy;
• motivácia neustále sa učiť;
• rozvinuté komunikačné a prezentačné zručnosti;
• zodpovedný prístup k práci;
• protímová a prozákaznícka orientácia;
• analytické a logické myslenie.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 4004525  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac