Project coordinator/Account manager - banking (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacmin. 1 700,- €/mes. + variabilná zložka mzdy Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po zmene? Chceš sa kariérne posunúť? Máš vzťah k SW vývoju a Baví Ťa komunikácia s klientmi a starostlivosť o nich? Prozákaznícka orientácia je pre teba state-of-mind a žiadny problém pre teba nie je prekážkou? Máš drive dotiahnuť veci do konca?
Potom buduj svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti SOFTEC, ktorá patrí k top dodávateľom v oblasti business a IT integrácie.

Hľadáme do svojich radov šikovnú posilu na pozíciu Project coordinator/Account manager, ktorá sa nebojí preberať zodpovednosť za projekty a komunikáciu s našimi top klientmi v oblasti bankovníctva.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
Tvojou náplňou práce bude:
• starostlivosť o zverených zákazníkov (reporting Account managerovi) od získania projektu až po delivery
• dojednávanie zmluvných podmienok
• zodpovednosť za dodávku našich služieb a riešení
• sprostredkovanie komunikácie medzi zákazníkom a riešiteľským tímom
• udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
• zapájanie sa do projektov u zákazníka na úrovni projektového managementu
• riadenie projektových team lídrov pri návrhu, vývoji a údržbe IS
• operatívne riešenie projektových problémov
• identifikácia nových obchodných príležitostí u existujúcich zákazníkov

ČO TI PONÚKAME?
• možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
• kariérny rast a rozvoj, podporu pri vzdelávaní, mentoring, koučing
• prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
• zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority (dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok na 3. pilier, sabbatical, ...);
• množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice (letná a vianočná), divízovice
• flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
• možnosť odreagovať sa v našej oddychovke.

Ak sa vidíš sa v tejto roli, neváhaj a pošli nám svoje CV s motivačným listom na [email protected]
Po dôkladnom zvážení všetkých došlých CV Ťa budeme informovať o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, manažment IS (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

ČO OČAKÁVAME?
• min. 2 roky skúsenosti s rolou v priamom kontakte s klientom (konzultant, sales, tím líder);
• praktické skúsenosti s vedením menších projektov a tímov (ideálne v IT, nie je to však podmienkou);
• vodičský preukaz skup. „B“;
• angličtina– na pokročilej úrovni;
• VŠ vzdelanie ideálne informatického zamerania (nie je to však podmienkou)
• chuť a schopnosť preniknúť do oblasti technológií
• výhodou sú skúsenosti z oblasti FINANCE (Banking/ Insurance).

Čo by ti nemalo chýbať:
• samostatnosť, „drive“ a proaktívny prístup
• schopnosť dotiahnuť veci do konca
• schopnosť a ochota samostatne riešiť vzniknuté problémy
• motivácia neustále sa učiť
• zodpovedný prístup k práci
• protímová a zákaznícka orientácia;
• analytické a logické myslenie

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3957751  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac