Príležitosť pre šikovných študentov v Akadémii - vývojár (ZA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Za plavárňou, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.výška mzdy zohľadňuje individuálne skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru už počas školy a pracovať so skúsenými ľuďmi na zaujímavých projektoch? Baví ťa programovanie, algorytmy a logické úlohy? Chceš sa uplatniť v IT?
V rámci našej Softec Akadémie budeš súčasťou odborného tímu a naučíme ťa pracovať s najmodernejšími technológiami. Ak chceš vedieť viac, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Do našich projektových tímov hľadáme šikovných študentov min. 4. ročníka so SW zameraním. Ako úspešný/á kandidát/ka získaš možnosť využiť svoje znalosti v týchto oblastiach (znalosť viacerých technológií je výhodou, nie nutnosťou):
- JAVA, JEE, alebo .NET,
- JavaScript, Angular, HTML, CSS.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje CV s UVEDENÍM OBLASTI, O KTORÚ MÁŠ ZÁUJEM A PREČO. Tiež nám pomôžu bližšie informácie o tom, na akých zaujímavých školských/mimoškolských projektoch si doteraz pracoval/a.

- dlhodobá spolupráca s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti
- pre študenta variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci študijné povinnosti a možnosť nastúpiť do trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia
- prepracovaný systém odborného vzdelávania
- zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém pre zamestnancov
- oddychovka a pravidelné tím-buildingy s kolegami nie len v Žiline :)

V prípade tvojho záujmu posielaj prosím svoje CV s informáciou o ktorú oblasť máš záujem na e-mailovú adresu: [email protected] .
Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu :)
HR tím Softec Group

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - základy
Java - pokročilý
Angular - základy
JavaScript - pokročilý
HTML - základy
CSS - základy

Hľadáme teba, ak máš viaceré z týchto znalostí/vlastností:
- študent VŠ so SW zameraním (4.roč.)
- výborné študijné výsledky
- záujem o uplatnenie sa vo svete SW riešení:
- základná znalosť objektovo orientovaného programovania (Java, JEE, .NET) alebo
- základná znalosť FE nástrojov (JavaScript, html 5, CSS 3, Angular 4)
- základná znalosť databázových systémov
- skúsenosti so školskými projektmi
- angličtina na komunikatívnej úrovni

Aby si bol/a platnou súčasťou našich tímov, vyžadujeme od teba tiež:
- samostatnosť a proaktívny prístup
- ochota a schopnosť učiť sa
- zodpovedný prístup k práci
- protímová a zákaznícka orientácia
- analytické a logické myslenie
- komunikačné zručnosti

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už takmer 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3848119  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.