Test manager (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiacmin. 2 000,- €/mes. + variabilná zložka mzdy Výsledné mzdové ohodnotenie závisí od úrovne skúseností a výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vývojového tímu hľadáme skúseného a šikovného test managera. Budeš pracovať na veľkom medzinárodnom projekte a získaš zaujímavé know-how z Insurance domény. Zaujalo Ťa to? Čítaj ďalej...

ČO VLASTNE BUDEŠ ROBIŤ?
• participovať na celom „project development life cycle“ ako špecialista na danú oblasť;
• zodpovedný za Test management, Test Processes & Methodology, Test Estimation, Vendor management;
• úzko spolupracovať s technologickými a business leadrami, team leadrami, projekt manažmentom s cieľom zabezpečiť efektívne otestovanie dodávaných funkcionalít systému;
• zabezpečovať komunikáciu súvisiacu s celým QA procesom a testing procesom;
• zodpovedný za koordináciu práce QA tímu – distribúcia defektov medzi členom tímu, kontrola, sledovanie stavu implementácie fixov a plánovanie ich nasadenia na testovacie prostredia až po nasadenie do produkcie;
• zodpovedný za sledovanie stavu deploymentu fixov medzi testovacími prostrediami;
• zabezpečovať koordináciu analýzy a riešenia defektov medzi jednotlivými funkčnými a technickými tímami;
• pripravovať reporting stavu riešenia defektov a koordinovať prioritizačné meetingy, eskalovať vzniknuté problémy smerom k projektovému manažérovi;
• nastavovať a optimalizovať proces riadenia defektov pre projekty a vo zverených funkčných oblastiach.

ČO TI PONÚKAME?
• možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
• kariérny rast a rozvoj, účasť na aktivitách expertných centier
• prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
• zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority – dni dovolenky navyše, príspevok na zdravie, na technologickú vychytávku, príspevok na 3. pilier, či nákup auta na operatívny leasing a parking;
• množstvo športových a kultúrnych aktivít, Multisport karta, ďalšie benefity na podporu zdravia (lekárske vyšetrenia, masáže, wellness procedúry, atď.) či Diners Club karta s cestovným poistením;
• príspevok na jazykové vzdelávanie
• nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice (letná a vianočná), divízovice
• flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
• možnosť odreagovať sa v našej oddychovke.

Ak si veríš, baví Ťa test managment a vidíš sa v tejto roli, neváhaj a pošli nám svoje CV na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2020 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, hospodárska informatika, test management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

ČO OČAKÁVAME?
• relevantnú prax v oblasti SW developmentu na dodávateľskej strane;
• min. 3-ročná prax v oblasti testovania na pozícií test lídra/ manažéra;
• skúsenosti s koordinovaním menšieho tímu;
• skúsenosti s IT implementačnými projektmi v komplexnom integrovanom prostredí;
• praktické skúsenosti s nastavovaním metodík softvérového testovania
• skúsenosti s používaním nástrojov na riadenie testovania a riadenia defektov (napr. Jira, atď.)
• skúsenosti s automatizovanými testami
• vítaná je ITIL certifikácia, ISTQB certifikácia
• schopnosť samostatne riešiť aj nejasne definované problémy
• analytické a logické myslenie
• zrelá osobnosť s výbornými komunikačnými schopnosťami
• proaktívny prístup k práci a proklientskú orientáciu.
Výhodou sú:
• skúsenosti z poisťovacieho prostredia.

SOFTEC s.r.o., to je profesionalita v oblasti vývoja SW riešení na kľúč už takmer 30 rokov. Sme partnerom súčasných i budúcich lídrov v rôznych segmentoch trhu.

Ako softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujeme svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, SOFTEC. Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3827297  Dátum zverejnenia: 10.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac