5 - 6 EUR/hod.

Brigáda nielen na leto! Back Office Assistent (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Láka ťa prostredie medzinárodného projektu a motivuje ťa práca so špičkovým tímom profesionálov?

ČO BUDE TVOJA MISIA?
Budeš „pravou rukou“ nášho divízneho Resource Managera v týchto oblastiach:
- administratívna podpora divízneho manažmentu – reporting, prezentácie, výkazy, controlling, podpora divízneho marketingu;
- spolupráca s interným HR napr. pri nástupoch, výstupoch, či iných personálnych zmenách;
- podpora informovanosti členov divízie rôznymi kanálmi;
- prístupy do projektových lokalít s úložiskami dokumentov, ich správa a údržba;
- zabezpečovanie divíznych tímových akcií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5,-€/h

ČO TI PONÚKAME?
- možnosť získať zaujímavé pracovné skúsenosti z oblasti Project managementu;
- variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci Tvoje študijné povinnosti;
- jedinečné chvíle a kopec zábavy pri výbornej káve či čaji s kolegami;
- vlastné fitko, oddychovku s kalčetom, spoločenskými hrami, cyklomiestnosť a sprchy;
- spoločné akcie - divízovice, Softececovice,...
- možnosť vzdelávať sa a kariérne rásť;
- perspektívu dlhodobej spolupráce po skončení štúdia napr. ako PMO Assistent, či Junior Project Manager – všetko je závislé len od Tvojej šikovnosti a úsilia :))
TAK EŠTE STÁLE VÁHAŠ?

Informácie o výberovom konaní

CHCEŠ SA AJ TY PLAVIŤ NA NAŠEJ VLNE?
Ak si sa našiel v tomto inzeráte, tak neváhaj a pošli nám svoje CV s motivačným listom (napíš stručne, čo Ťa zaujalo na tejto pozícii) – na adresu [email protected] .

Dôležité info: Od študenta očakávame schopnosť odpracovať 20 h/ týždenne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2019 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hospodárska informatika, manažment IS, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

KOHO HĽADÁME?
Študenta VŠ, ideálne so zameraním na informačný/strategický management (3. - 4. roč.), ktorý má záujem uplatniť sa vo svete vývoja SW riešení.

Stačí, ak ovládaš prácu s balíkom MS Office (Word, najmä Excel, Outlook, PowerPoint), baví ťa práca s ľuďmi a vieš komunikovať anglicky.

Ku svojim úlohám pristupuješ zodpovedne a vo veciach máš poriadok. Organizačné schopnosti a dobre rozvinuté komunikačné zručnosti patria k Tvojim prednostiam. Veci riešiš proaktívne a nemáš problém prispôsobiť sa zmenám.

SI TO TY? Tak posielaj CV-čko :))

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3667190   Dátum zverejnenia: 14.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,-€/h