Project Manager (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túžiš po zmene? Chceš sa kariérne posunúť? Máš skúsenosti z vývoja SW riešení na strane dodávateľa? Baví ťa project management?
Potom buduj svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti SOFTEC.

Čo budeš ako PM robiť?
• komunikovať so zákazníkom (Insurance doména) ohľadom stavu riešenia projektu;
• koordinovať činnosti pri vývoji riešenia;
• dohliadať nad scope zadania;
• drivovať projekt a sledovať termíny;
• pravidelne konzultovať s vývojovým tímom stav riešenia projektu;
• poskytovať konzultácie pre používateľov pri implementácii SW riešení;
• identifikovať nové príležitosti u zákazníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2 500,-€/mesačne + variabilná zložky odmeňovania závislá od tvojho výkonu a nasadenia

Čo ponúkame:
• zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch;
• priestor pre svoj rast a kariérny rozvoj;
• prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft-skills;
• množstvo skvelých benefitov a Kafetériu;
• výnimočný team ľudí a konštruktívne pracovné prostredie;

K tomu navyše, ak budeš na sebe vytrvalo pracovať, môžeš získať ďalšie benefity závislé od levelu seniority: dni dovolenky navyše, príspevky do DDS, na zdravie, auto na operatívny leasing, sabbatical po 5 rokoch pôsobenia vo firme či nákup prac. zariadenia – napr. smartphone.

Tak už neváhaj a prihlás sa!

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám svoje štrukturované profesijné CV s motivačným listom a stručne nám napíš niečo o sebe a čo Ťa láka na tejto pozícii.

O ďalšom postupe Ťa budeme informovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika, manažment IS

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Naše očakávania:
• predchádzajúce skúsenosti s vývojom SW riešení na strane dodávateľa;
• skúsenosti s projektovým manažmentom, znalosť metodík PM;
• praktické skúsenosti s vedením menších projektov a tímov;
• skúsenosti s analýzou požiadaviek a jej formalizáciou;
• vodičský preukaz skup. „B“;
• anglický jazyk – na pokročilej komunikatívnej úrovni;
• VŠ vzdelanie ideálne informatického zamerania;
• výhodou sú skúsenosti z oblasti poisťovníctva, príp. maklérstva.

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3584558   Dátum zverejnenia: 7.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2 500,-€/mesačne + variabilná zložky odmeňovania závislá od tvojho výkonu a nasadenia