HR specialist - full-time (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 500,-€/mesačne + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa IT a chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Vieš odpovedať aj bez Googla, kto bol Jung či Freud? Nemýliš si "temnú triádu" s mafiou? Poznáš aj iný význam AC/DC ako len kapelu?

Potom neváhaj, pošli nám svoje CV, hľadáme práve TEBA!

ČO BUDEŠ ROBIŤ?
- starať sa o zverenú divíziu - recruiting proces, monitoring klímy;
- podieľať sa na tvorbe stratégie a implementácii HR procesov;
- spolupracovať na rozvojových a vzdelávacích aktivitách v oblasti soft-skills;
- spolupodieľať sa na ostatných HR projektoch (interné postupy a prieskumy, inovácie HR procesov, hodnotenia, odmeňovanie a benefitný systém);
- HR reporting a štatistiky;

ČO PONÚKAME?
- nesľubujeme nudu, ale zaujímavú a "skutočnú" HR prácu v atraktívnej IT oblasti;
- skvelý HR team, ktorý ti vždy pomôže - vieme sa spolu smiať, ale aj makať :)
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj;
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills;
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie;
- rozsiahly benefitný systém a Kafetériu;
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia;
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice;
- flexibilný pracovný čas;
- možnosť relaxovať v našej oddychovke.

...pretože všetci sme na jednej vlne ;)

Našiel si sa v tomto inzeráte? Tak neváhaj a pošli nám svoje CV na adresu [email protected]
Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.
HR team Softec Group

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2018 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HRM - pracovná psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

KOHO HĽADÁME?
- človeka so skúsenosťami s recruitingom, s rozvojovými aktivitami a vzdelávaním v oblasti soft-skills;
- vítané sú predchádzajúce skúsenosti s účasťou na HR projektoch či ich podporou;
- preferujeme VŠ vzdelanie psychologického zamerania;
- skúsenosti s balíkom MS Office;

Čo je pre nás ešte dôležité?
- „drive“ a proaktívny prístup;
- schopnosť a ochota samostatne riešiť vzniknuté problémy;
- zodpovedný prístup k práci;
- protímová a prozákaznícka orientácia;
- otvorená myseľ;

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SOFTEC, spol. s r. o.
Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3
ID: 3512332   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 500,-€/mesačne + variabilná zložka mzdy závislá od výkonu