SCALA/JAVA developer (BA, ZA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova Office centre, Jarošova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1 600,- €/mes. (btt.) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa vývoj a vieš, že SCALA nie je La Scala? Vieš, o čom je funkcionálne programovanie?
Potom poď s nami vyvíjať riešenie určené pre oblasť zdravotníctva, ktoré dokáže zbierať a vyhodnocovať rozsiahle štatistické dáta a predikovať rôzne situácie?

Do nášho SCALA teamu hľadáme šikovných developerov s otvorenou hlavou, ktorých baví učiť sa a neustále spoznávať nepoznané. Budeš pracovať v agilnom vývojovom teame evolučného dizajnu.

Čo budeš robiť?
- podieľať sa na vývoji a údržbe SW riešenia prevažne na microservisnej architektúre;
- vyvíjať aplikácie v internete;
- učiť sa a vyvíjať v najnovších technológiách;
- analyzovať, navrhovať a vyvíjať aplikačnú logiku v jazyku SCALA/JAVA;
- podporovať implementované riešenia, upravovať a rozširovať;
- komunikovať s vývojovým a zákazníckym teamom, analyzovať používateľské požiadavky a navrhovať technické špecifikácie;
- poskytovať podporu pri testovaní vyvíjaných riešení.

Čo ponúkame?
- neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení
- možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
- podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
- prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
- zaujímavý benefitný systém zohľadňujuci level seniority
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
- flexibilný pracovný čas, možnosť 5 dní Home Office v mesiaci
- možnosť zahrať si šípky či stolný futbal v našej oddychovke
- ak je bike Tvojou vášňou, môžeš si ho odložiť v cyklomiestnosti, alebo vlastná posilka a potom sprcha.

...pretože všetci sme na jednej vlne ;)

Našiel si sa v tom? Tak neváhaj a pošli svoje CV na adresu [email protected]
Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu. 
HR team Softec Group

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Koho hľadáme?
- hľadáme človeka, ktorý sa dokáže „zahryznúť“ do úlohy a riešiť ju;
- samostatnosť a proaktivita je preto neodmysliteľnou súčasťou nášho fungovania;
- ovládaš JAVU a máš záujem naučiť sa SCALU, alebo už dokonca máš skúsenosti s vývojom v SCALE, príp. inom funkcionálnom jazyku;
- ovládaš, alebo si počul o Akka frameworku (Akka http, Akka Stream), príp. o inom Actor based model;
- máš aspoň čiastočné znalosti návrhu architektúry cez micro služby a event sourcing;
- máš skúsenosti s agilným vývojom a DevOops;
- tiež poznáš NoSQL a technológie ako Kafka, Mongo;
- hovorí ti niečo Continuous integration a Jenkins?

Že si neodpovedal na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa! 

Ak teda vieš programovať v SCALA, alebo ťa láka odlišná paradigma myslenia funkcionálneho programovania a chceš sa naučiť vyvíjať v jazyku SCALA, neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 3460305   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 600,- €/mes. (btt.) + variabilná zložka