.NET/Angular developer (ZA / PD)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.700,- €/mes. (btt.) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa vývoj a vieš, že .NET nie je prípona webovej stránky? Chceš sa zlepšovať sa v tvorbe webových aplikácií? Máš chuť pracovať s najnovšími technológiami a sledovať nové trendy? Potom poď s nami vyvíjať riešenie určené pre nášho medzinárodného klienta v oblasti poisťovníctva.
Do nášho vývojárskeho teamu hľadáme šikovných developerov s otvorenou hlavou, ktorých baví učiť sa a neustále sa zlepšovať v tom, čo robia.

Čo budeš robiť?
- spolupodieľať sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
- vyvíjať pridelenú časť aplikácie podľa zadanej špecifikácie, resp. zadaných úloh
- implementovať aplikačné funkcie, zmenové požiadavky, testovať vytvorené funkcie, opravovať bugy a nasadzovať do produkcie
- spolupracovať a komunikovať s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

Čo ponúkame?
- neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení
- možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
- podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
- prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
- zaujímavý benefitný systém zohľadňujúci level seniority
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
- flexibilný pracovný čas s možnosťou home office
- možnosť odreagovať sa v našej oddychovke

Našiel si sa v tom? Tak neváhaj a pošli svoje CV na adresu [email protected]
Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu.
HR team Softec Group

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - pokročilý
.NET - pokročilý
CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
C# - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Koho hľadáme?
- Máš skúsenosti s vývojom web aplikácií (desktop svet je fajn, ale webovky sú must)?
- Vieš pracovať s .NET, C#, WebAPI, .NET Core (je výhodou)?
- Hovoria ti niečo Entity framework, ASP .NET MVC?
- Nie je ti cudzí frontend svet: Angular 2 a vyššie, Typescript (prípadne JavaScript, jQuery)?
- Vieš využívať REST API (webové služby sú základ) a máš skúsenosti s Postman-om?
- Ovládaš MS SQL a máš schopnosť (aspoň) čítať TSQL?
- Máš skúsenosti s prácou v tíme a vieš používať TFS a GIT?

Že si neodpovedal na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa! .
Hľadáme človeka, ktorý na sebe dokáže pracovať a chce spoznávať nové technológie.
Samostatnosť a proaktivita je preto neodmysliteľnou súčasťou nášho fungovania.

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 2195681   Dátum zverejnenia: 13.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.700,- €/mes. (btt.) + variabilná zložka