Príležitosť pre šikovných študentov - FE/BE/Big Data (BA)

SOFTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chceš sa podieľať na zaujímavých projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami? Potom neváhaj a pošli nám svoje CV.

Do našich projektových tímov hľadáme šikovných študentov 3.-4.ročníka so SW zameraním.

Náplň práce:
Baví ťa komunikovať so zákazníkom, formulovať a špecifikovať jeho požiadavky, navrhovať riešenia, komunikovať s vývojovým tímom, programovať SW riešenia a zdokonaľovať sa v technológiách, alebo testovať funkčnosť navrhnutých riešení a prispievať tak k spokojnosti zákazníka?
Potom ti ponúkame možnosť stať sa súčasťou našich projektov v oblasti vývoja SW riešení.

Ako úspešný/á kandidát/ka získaš možnosť využiť svoje znalosti v oblastiach:

1. Back-end development (JAVA, JEE, alebo .NET)
alebo
2. Front-end development (JavaScript, Angular, HTML, CSS)
alebo
3. Big Data (JAVA, Scala, Hadoop, Spark, Mongo)

Ak ťa ponuka zaujala, potom neváhaj a pošli nám svoje CV s UVEDENÍM OBLASTI, O KTORÚ MÁŠ ZÁUJEM A PREČO.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,- € / hod. (finálna výška mzdy je vyššia, v závislosti od individuálnych skúseností kandidáta)

- dlhodobá spolupráca s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti
- v prípade študenta variabilný pracovný úväzok zohľadňujúci študijné povinnosti a možnosť nastúpiť do trvalého pracovného pomeru po ukončení štúdia
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém pre zamestnancov

V prípade tvojho záujmu posielaj prosím svoje CV s informáciou o ktorú oblasť máš záujem na e-mailovú adresu: [email protected] .
Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu :)
HR tím Softec Group

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- študent VŠ so SW zameraním (3.-4.roč.)
- výborné študijné výsledky
- záujem o uplatnenie sa vo svete SW riešení:
- základná znalosť objektovo orientovaného programovania (Java, JEE, .NET) alebo
- základná znalosť FE nástrojov (JavaScript, html 5, CSS 3, Angular 4)
- základná znalosť databázových systémov
- znalosť UML
- skúsenosti so školskými projektmi
- angličtina na komunikatívnej úrovni

Ďalšie predpoklady:
- samostatnosť a proaktívny prístup
- ochota a schopnosť učiť sa
- zodpovedný prístup k práci
- protímová a zákaznícka orientácia
- analytické a logické myslenie
- komunikačné zručnosti

SOFTEC s.r.o., to je viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Sme softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, navrhujeme a vyvíjame komplexné IT riešenia a zabezpečujeme systémovú integráciu a outsourcing. Našimi kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi Softecu stoja ľudia. Pracujú u nás starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v Softecu, to je záruka profesionality a je vstupenkou do sveta IT biznisu. Mladým talentom vytvárame inšpiratívne podmienky pre profesionálny i osobnostný rozvoj a vzdelávanie.

V roku 2014 sa Softec stal víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získal Softec dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby. V roku 2018 sme získali ocenenie IT projekt roka za biometrickú (tvárovú) identifikáciu klienta bez jeho fyzickej prítomnosti pre Tatra banku.

Inovácie, budúcnosť, Softec.

Spoj s nami svoju kariéru!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Jarošova Office Centre, Jarošova 1
831 03 Bratislava 3

Kontakt

ID: 1492135   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,- € / hod. (finálna výška mzdy je vyššia, v závislosti od individuálnych skúseností kandidáta)