Можливість для людей з України

Administrátor e-shopu

SoftComp s. r. o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
1.2.2023
Od 1 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá podľa skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Listovanie nových produktov na stránku, kontrola už aktuálnych produktov (cenotvorba produktov, udržiavanie aktuálnych informácii o produktoch, sledovanie skladu, vykonávanie objednávok tovaru )
- Vytváranie pravidelných reportov pre dodávateľov ( weekly reporty skladov, sledovanie promo akcií, ich implementácia v systéme a vyhodnocovanie )
- Vedenie reklamácií a supportu so zákazníkmi ( od odoslania tovaru až po pomoc pri inštalácii a aktivácii produktov, riešenie problémov pri nedodaní tovaru a i. )
- Aktívne zapájanie sa do reklamných a marketingových aktivít spolu s marketingovým oddelením. Prinášanie nových nápadov a myšlienok pri vytváraní kontentu do sociálnych sietí ( Instagram, Facebook, Youtube ), blogov, vytváranie pravidelných mailingov s novinkami alebo podľa požiadaviek našich dodávateľov, vedenie súťaži a i.
- Optimalizácia interných procesov e-shopu, skladových zásob
- Sledovanie noviniek a ich implementácia na náš eshop a s tým spojená komunikácia s našimi dodávateľmi
- Neskôr vedenie interných zamestnancov vo fyzickom aj digitálnom sklade

- ponúkame atraktívnu a dynamickú prácu v mladom kolektíve
- priateľské vzťahy a motivačné zázemie,
- kvalitné IT vybavenie potrebné k práci
- ročné odmeny
- veľký priestor pre sebarealizáciu a nové nápady,
- možný a vítaný kariérny postup
- VIP zľavy na naše produkty,
- možnosť vzdelávacích kurzov a školení,
- čerstvú kávu, čaj alebo nápoje zadarmo v našom office,
- chillout zóna na pracovisku (herná konzola),
- merch oblečenie nášho e-sportoveho tímu

Rád sa zaujímaš o novinky zo sveta hier a herného priemyslu? Si komunikatívny a baví ťa práca s ľuďmi? Do nášho rýchlo rastúceho e-shopu hľadáme možno práve Teba!
Náš mladý tím hľadá medzi seba šikovného a zodpovedného človeka, ktorého herný priemysel hlavne baví a chce byť aj jeho veľkou súčasťou. Tvojou zodpovednosť bude riadenie interných procesov shopu, aby všetko fungovalo na 100%, budeš viesť aktívnu komunikáciu so zamestnancami, dodávateľmi a zákazníkmi. Ak náhodou nemáš priame skúsenosti s riadením e-shopu, nevadí, radi Ťa vo všetkom zaučíme. Tvojej kreativite klásť medze nebudeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s PC ( excel, word, email) - Pokročilý
Sociálne siete - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Základné znalosti herných platforiem a ich fungovanie ( PC, XBOX, Playstation, Nintendo )
Znalosti zo sveta herných noviniek výhodou
Kreativita
Chuť učiť sa nové veci

Sme prudko rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti "gaming industry" kde dnes znamená včera a zajtra je už neskoro :)))
Our bussiness is Game. Game is life and life is nice!

viac tu: https://www.digihry.sk/texty/o-nas

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4465197  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac