Senior špecialista odmeňovania a benefitov

Sofisol s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) 2200 EUR - uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupodieľať sa na tvorbe odmeňovacích modelov, rozvoji odmeňovacích nástrojov spoločnosti. Spolupracovať na procese plánovania personálnych nákladov, mzdovej revízie a mzdových prieskumoch . Pripravovať pravidelné a operatívne mzdové analýzy, reporty pre interné aj externé účely.
Zodpovednosti:
• Spolupráca na stratégii odmeňovania spoločnosti, príprava, aktualizácia a neustále zlepšovanie politiky odmeňovania spoločnosti.
• Príprava podkladov a účasť v prieskumoch odmeňovania, analýza a interpretácia ich výsledkov, návrh opatrení.
• Organizácia procesu hodnotenia výkonu zamestnancov – zber dát a vyhodnotenie, komunikácia a poskytovanie poradenstva manažérom, správa aplikácie.
• Spolupráca pri kalkulácii ročných bonusov
• Spolupráca pri príprave mzdovej revízie
• Príprava podkladov na výplatu pohyblivých zložiek mzdy a benefitov.
• Príprava pravidelných a operatívnych mzdových analýz, štatistík a reportov za oblasť HR pre interné aj externé účely.
• Správa systému zamestnaneckých benefitov, sledovanie efektívnosti využívania benefitov
• Komunikácia so zamestnancami, poskytovanie poradenstva v oblasti benefitov.
• Ad-hoc analýzy opatrení s dopadom na personálne náklady
• Správa interných predpisov za oblasť odmeňovania.
• Aktívna účasť na projektoch súvisiacich s rozvojom procesov/nástrojov v oblasti Odmeňovania
• Spolupráca pri príprave rozpočtu personálnych nákladov, príprava vstupných analýz.

• výrazná podpora vzdelávania
• možnosť sebarealizácie
• možnosť pracovať na významných projektoch
• motivujúce prostredie

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 1 mesiaca od zverejnenia ponuky zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Finančná spoločnosť s významným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Minimálne 3 roky skúseností v oblasti odmeňovania
• Skúsenosť s tvorbou rozpočtov v oblasti HR
• Skúsenosť s reportovaním a analýzami
• Zodpovednosť, samostatnosť, analytické myslenie, precíznosť, komunikatívnosť

Moderná personálno-poradenská agentúra, ktorá ponúka sofistikované riešenia pre oblasť riadenia ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3697408  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy (brutto) 2200 EUR - uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami.