IT projektový manažér

Sofisol s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
3200 EUR uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia projektov v rámci informačných a obchodných systémov
- zodpovedať za dodanie projektu v súlade s implementačným plánom, v stanovenom budgete a požadovanej kvalite
- analyzovať a riadiť projektové riziká
- pripraviť a riadiť projekt v oblasti implementácie, výmeny a rozvoja informačných systémov podporujúcich business procesy (lokálne aj medzinárodné projekty veľkého rozsahu)
- pripravovať, podporovať a koordinovať projektový návrh alebo plán
stanovovať časový rámec a finančné limity
- vymedzovať, plánovať a kontrolovať činnosti jednotlivých členov projektového tímu (interných aj externých)
- zisťovať, revidovať a navrhovať úpravu procesov spoločnosti v súlade s plnením strategických cieľov spoločnosti za účelom zefektívnenia činnosti útvarov spoločnosti a to aj za použitia metód LSS
- vytvárať, prispôsobovať a sledovať použitie projektovej metodiky v rámci projektov spoločnosti ako aj v oblasti líniových aktivít

- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- 5 voľné dni (sick day) nad zákonom stanovený rámec
- 100% úhrada ceny stravných lístkov
- pružná pracovná doba
- nadpriemerné platové ohodnotenie

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2014 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 1 mesiaca od zverejnenia ponuky zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť s koordinovaním projektov, s plánovaním, rozpočtovaním a kontrolou veľkých a komplexných IT projektov
- zručnosti a skúsenosti v oblasti riadenia vzťahov s dodávateľmi
- silná orientácia na výsledky
- výhodou skúsenosti s integráciou systémov
- výhodou skúsenosti z finančnej sféry (poisťovníctvo, bankovníctvo)
- analytické a tvorivé myslenie

Moderná personálno-poradenská agentúra, ktorá ponúka sofistikované riešenia pre oblasť riadenia ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3677660  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3200 EUR uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.