Šéfkuchár/Kuchár prevádzky v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá

Sofia, s.r.o.

Miesto práce
Domaša, Kvakovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod kuchyne a kvalitu pripravovaných jedál
- zodpovednosť za dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov
- sledovanie nových trendov v gastronómii a ich aplikácia v praxi
- komunikácia a spolupráca s manažérom prevádzky

- zabezpečené ubytovanie
- dobré platobné ohodnotenie
- strava plne hradená zamestnávateľom
- práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

3

Reštaurácia Sofia je jedna z najobľúbenejších reštaurácii na Domaši. Nachádza sa v rekreačnej oblasti Domaša Dobrá a je stabilnou spoločnosťou už dlhé roky. Krásna terasa s výhľadom na vodu pri rannej káve, ponúka aj pestré raňajkové menu. V letných mesiacoch pripravujeme široký výber nápojov a jedál, ktoré potešia nejedného gurmána. Naše jedlá varíme s láskou a kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu surovín. Okrem reštaurácie sa v Sofia komplexe nachádza krásny penzión s ubytovacou kapacitou 15 lôžok, pizzéria a potraviny.

Adresa spoločnosti

Sofia penzión a reštaurácia
Vranovská cesta 982/25
094 02 Domaša, rekreačná oblasť Dobrá

Kontakt

ID: 4063652  Dátum zverejnenia: 18.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac