Servisný technik pre sieť predajní Sofia Jewelry- pozícia vhodná pre absolventa tech. zamerania

SOFIA Jewelry

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac+ nočné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sa vykonáva v Bratislave (je potrebné bývať v BA), ale robia sa výjazdy aj do iných miest s predajňami siete SOFIA (TT, NR, TN, PD, ZA, KE).

- servis a údržba predajní a kancelárií
- technické zabezpečenie predajní
- spolupráca pri realizácii predajní
- komunikácia s dodávateľmi
- montáž nábytku a zariadení
- spravovanie technického skladu
- návrhy a zadávanie technických riešení dodávateľom

- zázemie stabilnej firmy
- služobný notebook
- služobný telefón
- služobné auto
- prémie za dokončené projekty
- zľavy na tovar

Životopis s fotografiou zasielajte na e-mail: [email protected]. Do predmetu e-mailu, prosím uveďte: Servisný technik

Kontaktujte nás výlučne mailom.

Vzhľadom na potreby nočného a večerného servisu je nutné aby uchádzač mal bydlisko v Bratislave. (Príležitostne sa robia výjazdy aj mimo Bratislavy)

Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vhodné pre SŠ s praxou v technickom odbore, VŠ absolventa technického zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax na podobnej pozícií je vítaná, nie je však podmienkou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho kolektívu hľadáme kolegu na pozíciu servisného technika. Ak ste technicky a manuálne zručný a nevadí vám občasná práca v noci, hľadáme práve Vás.

Podmienkou je vodičský preukaz - aktívny šofér.

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka v roku 2018, 2019 a 2020 vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4137481  Dátum zverejnenia: 4.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac