Asistentka predaja v značkovej predajni SOFIA Jewelry - OC Mlyny Nitra

SOFIA Jewelry

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacGarantovaná mzda predstavuje minimálne 700 € netto na trvalý pracovný pomer.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj značkových šperkov, hodiniek a doplnkov, komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo zákazníkom, starostlivosť o predajňu a tovar, vedenie skladovej evidencie, vybavovanie reklamácií,a podobne.

Práca v obchodnom centre je plná života. Získate neoceniteľné skúsenosti v komunikácií so zákazníkmi. Budete pracovať v skvelom, zohratom, profesionálnom a mladom kolektíve. Budete pracovať so šperkami značky Sofia a mnohými svetovými značkami.

Poskytneme Vám kvalitné školenia, ktoré vás posunú ďalej. Získate zamestnanecké výhody, napr. zľavy na šperky, a pod. Slušne Vás ohodnotíme a ak dosahujete dobré výsledky, čakajú Vás aj odmeny.

Životopis s 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail: [email protected]. Do predmetu e-mailu, prosím uveďte: TPP NR
Kontaktujte nás výlučne mailom.

Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi komunikujete s ľuďmi, zaujíma Vás móda, styling, milujete šperky, sledujete dizajnové trendy? Chcete sa v práci rozvíjať a prehlbovať svoje komunikačné schopnosti? Pokiaľ máte ten správny drive, hľadáme práve Vás :).

Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť a predovšetkým ochota poradiť zákazníkom pri výbere vhodného šperku. Samozrejmosťou je udržať predajňu i šperky v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie šperkov, starostlivosť o vzhľad predajne). Hľadáme zodpovednú osobu, na ktorú bude spoľahnutie. Osoba, ktorá bude tímovým hráčom so záujmom napredovať:).

Ponúkame komplexné, kvalitné zaškolenie a možnosť profesného rastu. Hlavným predpokladom je chuť pracovať (veľmi dôležitá :) ) a záujem zlepšovať Vaše osobnostné predpoklady potrebné pre túto prácu.

Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou – mnohé z nás sú však absolventky a študentky vysokých škôl. Oceníme dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie a úsmev. :) Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka v roku 2018, 2019 a 2020 vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3946150  Dátum zverejnenia: 23.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac