Asistent predaja v predajni hodiniek PrimeTime - Aupark

SOFIA Jewelry

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta predaja do novej predajne značkových hodiniek a pánskych šperkov PrimeTime v nákupnom centre Aupark.

Vašou prácou bude predaj hodiniek a pánskych šperkov, aktívna komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo, starostlivosť o predajňu a tovar, vedenie skladovej evidencie, vybavovanie reklamácií, atď.

Pracujte v modernej predajni v bratislavskom Auparku, ktorý je plný života.

• práca v centre Bratislavy
• stabilné zázemie stále sa rozvíjajúcej firmy
• otvorená a priateľská atmosféra v zohratom a mladom kolektíve
• získate neoceniteľné pracovné skúsenosti
• zľavy na hodinky a šperky
• ak dosahujete dobré výsledky, čakajú vás odmeny
• preplatenie nadčasov

Životopis s 1 FOTOGRAFIOU, zasielajte na e-mail: [email protected]. Do predmetu e-mailu, prosíme uveďte: PRIME TIME.
Kontaktujte nás výlučne mailom.

Týmto si vyhradzujeme právo kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

eKasa - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Radi komunikujete s ľuďmi a chcete svoje komunikačné schopnosti stále zlepšovať? Zaujímajú vás trendy v pánskej móde? Zaujímate sa o techniku, láka vás poznať fungovanie strojčekov a hybridných hodín? Ak áno, hľadáme práve Vás. :)

Očakávame predovšetkým príjemnú, milú a ochotnú obsluhu zákazníkov. Schopnosť a predovšetkým ochota poradiť zákazníkom pri výbere. Samozrejmosťou je udržať predajňu i tovar v dokonalom stave (čistota predajne, aranžovanie tovaru, starostlivosť o vzhľad predajne). Hľadáme zodpovedného človeka, na ktorého bude spoľahnutie, a bude tímovým hráčom so záujmom napredovať.

Najdôležitejší predpokladom je chuť pracovať. Ostatné Vás už naučíme.

Vhodná, ale nie nevyhnutná, je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikačnej úrovni.

Sieť predajní strieborných, zlatých šperkov a hodiniek - SOFIA Jewelry.
Už viac ako 30 rokov sme špecialistami na maloobchodný predaj šperkov na Slovensku. Sme autorizovaným predajcom rôznych svetových značiek (PANDORA, THOMAS SABO) Prevádzkujeme e-shop SOFIA.sk - víťaz ceny kvality Heuréka v roku 2018, 2019 a 2020 vo svojej kategórii.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3876347  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac