Atrium Optima Košice - čašník/barman, čašníčka/barmanka (8,5 hodinové smeny) Absolvenská prax/Stredoškolská prax/Dohoda/TPP

SOFAGOLD s.r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta 32, Atrium OPTIMA, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu kaviareň Mr.GOLD hľadáme kandidátov na pozíciu čašník/barman a čašníčka/barmanka.
Tvojou úlohou bude:
- reprezentatívne vystupovanie
- obsluha zákazníkov
- prijímanie objednávok
- vítanie a usádzanie hostí
- orientácia v menu
- poskytovanie rád pri výbere nápojov
- servírovanie dezertov a nápojov
- účtovanie hostí na pokladni
- práce pred otvorením a zatvorením prevádzky
- dodržiavanie štandardov a pravidiel prevádzky Mr. GOLD
- absolvovanie povinných školení.

Bližšie informácie o zamestnaneckých výhodách a benefitov sa dozviete na osobnom pohovore.
Spomenieme aspoň jeden: aj napriek tomu, že budete pracovať v Obchodnom dome Optima Atrium, Váš denný pracovný čas nebude dlhší ako 8,5 hodín denne platí pre všetky typy pracovného pomeru.

Kompletne zrekonštruovaná kaviareň vo veži v Optime, hľadá svojich nových zamestnancov na pozíciu čašník/barman a čašníčka/barmanka.

Ak chcete byť súčasťou novej značky, ktorá chce nastaviť úroveň kávy v Košiciach a priniesť zážitok svojím zákazníkom, tak neváhajte a zašlite nám svoj životopis s FOTOGRAFIOU na emailovú adresu:

[email protected].

Naša kaviareň ponúka nadštandardné služby, preto výkon zamestnanca bude priamo úmerný jeho pracovnému ohodnoteniu.

Každého uchádzača budeme informovať o jeho prijatí/neprijatí na pracovnú pozíciu, kde si vyhradzujeme právo pozvať na osobný pohovor iba záujemcov, ktorí spĺňajú naše kritéria.

V prípade ak máte záujem pracovať v našej kaviarni prosíme o zaslanie životopisu ktorý bude obsahovať súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov: “Súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore v spoločnosti SOFAGOLD s.r.o. kde sa uchádzam o pozíciu čašník/barman, čašníčka/barmanka v kaviarni podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Uchádzači bez súhlasu so spracovaním osobných údajov, alebo bez FOTOGRAFIE v životopise nebudú zaradení do výberového konania, nebudú kontaktovaní a budú automaticky neprijatí !!!

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Nie je potrebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívny vzhľad
- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa
- dochvíľnosť
- zodpovednosť
- úsmev na tvári

Spoločnosť zaoberajúca sa v oblasti obchodu a gastronómie.
ID: 2778988  Dátum zverejnenia: 19.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Individuálne