Šéfkuchár/ka - Malacky (príspevek na dopravu)

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 2614/19, Malacky
Termín nástupu
čo najskor
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR + 10% roční bonus + príspevek na doprav

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V júni otvárame novú prevádzku firemného stravovanie v Malackách!
Do nového tímu hľadáme skúseného šéfkuchára alebo šéfkuchárku.

- samostatná príprava jedálneho lístka
- spolupráca s manažérom pri objednávaní tovaru
- príprava a dohľad nad výrobou pokrmov v kuchyni
- organizácie práce kuchárov a pomocníkov

- zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- výplata mzdy na účet (všetko oficiálne)
- ročné bonusy

Záujemcovia prosím zašlite svoj štruktúrovaný životopis, následne Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii šéfkuchár vo firemnej, školskej alebo závodnej kuchyni (aspoň 3 roky)

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3369864  Dátum zverejnenia: 29.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR + 10% roční bonus + príspevek na doprav