Asistent Quality Managera - Bratislava

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 24, Bratislava (Aupark Tower), Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- SOP/smernice (tvorba a schvalovanie, práca v systéme Volcano)
- Audit a inšpekcia (interný aj externý,
- Tréningy (zaškolenie nových zamestnancov)
- Risk Management (zpracovanie reportov do Paríža, reportov pre manažment)
- Zmluvy s dodavatelmi a výrobcami liekov (dokumenty, spolupráca s právnikmi,...)
- Quality risk management (práca s produktmi, kvalita, závady, defekty)
- Komunikacia so ŠÚKL a ministerstvom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

biológia, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- background vo farmácii, príp. medicínske alebo veterinárne vzdelanie, prírodné vedy (biológia, chémia)
- prax: aspoň 2 roky – farmaceutická spoločnosť, lekáreň, akademická prax, inštitúcie (ŠUKL..)
- znalosť AJ aktívne (dennodenná komunikácia)
- komunikácia s úradmi
- znalosť relevantnej legislatívy
- výborné komunikačné zručnosti, tímový hráč
- znalosť práce s PC

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3300579  Dátum zverejnenia: 2.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou