IT Support Specialist pre farmaceutickú spoločnosť

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podpora užívateľov/zamestnancov spoločnosti
- Starostlivosť o hardware (desktopy, laptopy, tlačiarne), SW (programové vybavenie)
- Systémová podpora a analýza problémov
- Riešenie bežných sieťových problémov, problémov aplikácii vo Windows
- Interné školenia zamestnancov, príprava bežných návodov (how-to) pre užívateľov
- Spolupráca na realizácii IS projektov
- Administrácia účtov v Active Directory
- Eskalácia problémov špecializovaným tímom druhej a tretej kategórie (2nd and 3rd level support teams escalation)
- Fin. administratíva súvisiaca s IT (spolupráca na príprave objednávok a evidovaní došlých faktúr)

Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú podmienky zadané v inzercii.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Windows 7, Windows 10 – pokročilý užívateľ, administrátorská skúsenosť výhodou
- základné sieťové znalosti a TCP/IP
- prax na podobnej pracovnej pozícii 2 roky
- vynikajúca schopnosť riešiť problémy
- komunikačné schopnosti
- precíznosť vo vykonávaní administratívnych úloh
- orientácia na zákazníka
- ochota učiť sa nové veci
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2816488  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou