Vodič MKD - dvojposádka

COMPAIGNE SUD EXPRESS

Miesto práce
Prístavná 10, 821 09 Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ +/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD
Preprava železných zvitkov v muldových návesoch v rámci krajín EU
Doprava do práce zabezpečená dodávkami až do Košíc
Turnusy 3+1

HĽADÁME IBA UŽ HOTOVÚ DVOJKU!!

*PRE DVOJPOSÁDKU ZABEZPEČENÝ VEĽKÝ PRIESTRANNÝ ŤAHAČ*

1. Moderný vozový park, ťahače značky DAF
2. Zázemie finančne stabilnej a veľkej logistickej firmy
3. Nadpriemerná ZÁKLADNÁ mzda od 850 eur/mes
4. Silné finančné zabezpečenie prevádzky palivovými a platobnými kartami
5. Automatické platenie mýta
6. Právna ochrana vodičov pri priestupkoch
7.Preddavok na účet pri každom nástupe na turnus
8.Možnosť získať bonusy za spotrebu, zodpovednosť a činnosti, ktoré vedú k spokojnosti zamestnávateľa a sú pridanou hodnotou pre firmu
9. Vodičov si vyberáme aj my, tak aby sme vytvorili dobrú pracovnú atmosféru a dobrý kolektív, vzájomne si pomáhame
10.Stabilné turnusy vopred oznámené na pol roka
11.Liečebné a úrazové poistenie v zahraničí
12.Právne poistenie na cestách
13.Poskytujeme pracovný odev – pracovné ochranné oblečenie, montérky, obuv , tričká , čiapky , vetrovky
14.Pravidelné školenie zamestnancov
15.Každoročné zvyšovanie mzdy
16.Ústretové jednanie
17.Kvalitný a dlhodobý pracovný vzťah
18. Spolupráca so zmluvným servisom - poskytnutie opráv na ceste

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

karta vodiča, kvalifikačná karta vodiča,
platné psychotesty
lekárska prehliadka

Sme dopravná Dobrá 35 so sídlom v Luxmeburgu. Venujeme sa medzinárodnej kamiónovej doprave. Zázemie veľkej, stabilnej firmy prispieva k spokojnosti našich zamestnancov. Mladý flexibilný kolektív. Rôzne iné benefity okrem platu. Priestor pre sebarealizáciu, otvorenosť pre inovácie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3181385  Dátum zverejnenia: 14.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€ +/ mesiac