Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Societas občianske združenie - SenDom ZPS a ZOS

Opatrovateľ/ka

Societas občianske združenie - SenDom ZPS a ZOS

Miesto práce
Športová 3, 900 82 Blatné
Termín nástupu
dohodou
950 - 1 350 EUR/mesiac950€ brutto + príplatky mzdové zvýhodnenie za sobotu, za nedeľu a sviatok, príplatok za zmennosť. V čistom 900€ - 1350€ podľa odpracovaných pracovných zmien.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov zariadenia:
- pomáha pri podávaní stravy,
- dohliada na pitný režim klientov,
- spolupracuje pri prevencii preležanín pravidelným polohovaním, starostlivosťou o suché inkontinenčné pomôcky, hygienou a ošetrením pokožky,
- denne vykonáva rannú a večernú toaletu,
- zodpovedá za uloženie a za rozdelenie osobnej bielizne klientom,
- zabezpečuje starostlivosť o lôžko klienta,
- zabezpečuje úpravu bezprostredného okolia klienta,
- dbá na pravidelnú a dôslednú dezinfekciu postelí, stolíkov a všetkých pomôcok a zariadení, ktoré používa pri manipulácii s klientom,
- a iné.

- poskytnutie ubytovania,
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu,
- práca v kvalifikovanom tíme,
- zamestnávateľ prispieva na stravovanie,
- vzdelávanie zamestnancov,
- priateľská pracovná atmosféra,
- osobnostný rast,
- pri kvalitnom plnení úloh mimoriadne odmeny,
- možnosť nástupu ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie, opatrovateľský kurz

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti opatrovania vítaná.

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, empatia,
organizovanie a plánovanie práce,
tímová práca, samostatnosť
komunikácia (jednanie s ľuďmi),
kultivované vystupovanie,
flexibilita,
pozitívny vzťah k seniorom

SenDom - Zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby. Zariadenie v peknom, tichom prostredí s veľkou záhradou a trávnatými plochami, poskytuje služby pre seniorov.

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4707661  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac