Technický pracovník

Sociálny podnik Bošáca

Miesto práce
Bošáca 257, Bošáca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacpríplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Údržba verejných priestranstiev, ručná a strojová práca
- Jednoduchá údržba objektov v majetku obce
- Manipulácia s odpadmi – odpadové hospodárstvo
- Pomocné práce v obci
- Správa obecných komunikácií
- Obsluha a jednoduchá údržba traktora, techniky a strojov
- Iné pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného a podľa aktuálnych potrieb

- odmeny
- pracovný čas 37,5 hod./týždeň

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
a súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov na mailovú adresu: [email protected],
osobne do podateľne Obecného úradu v Bošáci alebo poštou v zalepenej obálke s označením
„TECHNICKÝ PRACOVNÍK – neotvárať“ na adresu: Sociálny podnik Bošáca o.z. – r.s.p., 91307
Bošáca č. 257 do 8.2.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, T

- Fyzická zdatnosť, manuálna zručnosť, praktické myslenie, presnosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť, rozhodnosť
- Zdravotná spôsobilosť na výkon práce
- Odborná prax výhodou

občianske združenie
ID: 4512411  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac