Junior SQL Programátor

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
29. Augusta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude určená od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ambiciózneho a nadšeného Programátora SQL, ktorý sa chce pripojiť k nášmu dynamickému tímu a prispievať k riešeniu problematiky s úpravami a zmenami nad našimi databázami. Táto pozícia predstavuje dôležitú súčasť druhého piliera našej firmy a poskytuje príležitosť zapojiť sa do zaujímavých projektov a procesov. Ak máte vášeň pre vývoj softvéru a chcete sa podieľať na tvorbe moderných aplikácií, radi by sme vás privítali v našom tíme. Táto pozícia poskytuje príležitosť rozvíjať vaše technické schopnosti a posúvať ich na vyšší level.
  • Vytváranie reportov a zostáv podľa požiadaviek do štruktúrovaného formátu.
  • Aktívny vývoj a implementácia zmien v informačných systémoch a ich dokumentácia.
  • Analyzovanie a odstraňovanie chýb v informačných systémoch.
  • Optimalizácia dátového modelu, dotazov a uložených procedúr.
  • Spolupráca s prevádzkovými správcami a ich podpora.
  • Riešenie servisných incidentov, požiadaviek a zmien v informačných systémoch.
  • Príprava programovej a prevádzkovej dokumentácie, jej správa a aktualizácia.

​​• Poskytujeme 1 týždeň dovolenky navyše.
​​• Na oddych môže zamestnanec a jeho rodinní príslušníci využívať naše doškoľovacie a rekreačné zariadenia v Pavčinej Lehote, alebo na Starých Horách.
​​• U nás je 7,5 hodinový pracovný úväzok, pričom poskytujeme pružný pracovný čas.
​​• Byť chorý nie je nikomu príjemné. Svojim zamestnancom poskytujeme už od prvého dňa „péenky“, zvýšenú náhradu príjmu, ktorá je vo výške 70% denného vymeriavacieho základu.
​​• Pri zjavnom ochorení môžete využiť 2 dni voľna navyše.
​​• Obed z domu, alebo menučko? Zamestnancom prispievame na stravovanie takmer 75% z celkovej výšky stravovacej poukážky 6 €.
​​• Do III. piliera prispievame 3% až 6%, podľa dĺžky pracovného pomeru.
​​• Vážime si solidárnosť, a preto každému darcovi krvi ktorý získa niektorú z Jánskeho plakiet, poskytujeme finančnú odmenu vo výške od 70€ do 350€.
​​• Ak sa zamestnanec ocitne vo finančnej tiesni, nemusí chodiť do banky, či iných finančných inštitúcií, ale môže požiadať o nenávratnú finančnú výpomoc, alebo návratnú bezúročnú pôžičku za zvýhodnených podmienok priamo Sociálnu poisťovňu.
​​• Byť verný a spoľahlivý sa oplatí. Každý zamestnanec pri pracovnom, alebo životnom výročí získa peňažnú odmenu.​​

O výsledku výberového konania budeme informovať každého uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Telco, elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť SQL a schopnosť efektívne programovať v ňom.
  • Znalosť databáz Oracle a Informix je výhodou.
  • Základné porozumenie databázových schém, tabuliek, indexov a cudzích kľúčov.
  • Schopnosť písať jednoduché a zložitejšie dotazy s použitím rôznych operátorov, funkcií a podmienok.
  • Znalosť a skúsenosti s vývojovými prostriedkami ako SQL Developer, IBM Data Studio.
  • Analytické schopnosti a schopnosť riešiť jednoduché technické problémy v súvislosti s databázami.

  1. MS Windows a MS Office (Word, Excel, Access, Teams, Outlook)
  2. SQL (SQuirreL SQL, DBeaver,)
  3. znalosť Linuxu, Java, Phyton, GIT a kontainerizácie je vítaná

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810598  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac