Programátor .NET

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Ulica. 29.Augusta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 400 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude určená od skúseností a stupňa odbornosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne sa podieľať na príprave funkčných analýz a špecifikácií pre nové funkcionality a zmeny v informačnom systéme (IS).
• Aktívny vývoj a implementácia zmien v IS a ich dokumentácia.
• Analyzovanie a odstraňovanie chýb v IS.
• Vykonávanie systémových testov zmien v IS a príprava podkladov pre užívateľské testovanie.
• Vývoj interných aplikácií a systémov, vrátane ich aktualizácie, správy a údržby.
• Programovanie konzolových aplikácií a webových aplikácií v jazyku .NET.
• Vytváranie reportov a zostáv podľa požiadaviek.
• Riešenie servisných incidentov, požiadaviek a zmien v IS.
• Príprava programovej a prevádzkovej dokumentácie, jej správa a aktualizácia.

• Poskytujeme 1 týždeň dovolenky navyše.
• Na oddych môže zamestnanec a jeho rodinní príslušníci využívať naše doškoľovacie a rekreačné zariadenia v Pavčinej Lehote, alebo na Starých Horách.
• U nás je 7,5 hodinový pracovný úväzok, pričom poskytujeme pružný pracovný čas.
• Byť chorý nie je nikomu príjemné. Svojim zamestnancom poskytujeme už od prvého dňa „péenky“, zvýšenú náhradu príjmu, ktorá je vo výške 70% denného vymeriavacieho základu.
• Pri zjavnom ochorení môžete využiť 2 dni voľna navyše.
• Obed z domu, alebo menučko? Zamestnancom prispievame na stravovanie takmer 75% z celkovej výšky stravovacej poukážky 6 €.
• Do III. piliera prispievame 3% až 6%, podľa dĺžky pracovného pomeru.
• Vážime si solidárnosť, a preto každému darcovi krvi ktorý získa niektorú z Jánskeho plakiet, poskytujeme finančnú odmenu vo výške od 70€ do 350€.
• Ak sa zamestnanec ocitne vo finančnej tiesni, nemusí chodiť do banky, či iných finančných inštitúcií, ale môže požiadať o nenávratnú finančnú výpomoc, alebo návratnú bezúročnú pôžičku za zvýhodnených podmienok priamo Sociálnu poisťovňu.
• Byť verný a spoľahlivý sa oplatí. Každý zamestnanec pri pracovnom, alebo životnom výročí získa peňažnú odmenu.

• MS Windows a MS Office (Word, Excel, Access, Teams, Outlook);
• znalosť .NET, C# a SQL, HML, CSS na pokročilej úrovni;
• znalosť Linuxu, Java, GIT a kontainerizácia je vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Telco, elektrotechnický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
C# - Pokročilý
HML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Schopnosť efektívne pracovať v .NET, programovať v C# a rozumieť princípom jazyka.
• Programovanie konzolových a webových aplikácií - Front-End: Schopnosť vytvárať užívateľské rozhrania pre webové aplikácie s využitím technológií ako HTML, CSS, jQuery a AJAX.
• Znalosť REST a SOA architektúry: Rozumieť princípom a praktikám spojeným s RESTful a Service-Oriented Architecture (SOA) pre vývoj API a webových služieb.
• Schopnosť pracovať s typmi databáz, ako sú Informix, Oracle a MS SQL, vrátane návrhu a správy databáz.
• Pracovať s XML formátmi a generovať XML dáta v rámci aplikácií.
• Technické a logické myslenie s výraznými analytickými schopnosťami.
• Schopnosť pracovať samostatne, s ochotou a iniciatívou pre neustále zdokonaľovanie svojich zručností a znalostí.
• Rýchla adaptácia a orientácia v komplexných problémoch v rámci danej oblasti.
• Skúsenosti s vývojovými prostrediami ako Visual Studio.
• Skúsenosť s programovaním web aplikácií.
• Znalosť analýzy a testovania softwarových riešení je výhodou.
• Znalosť ASP.NET MVC, Entity Framework,
• Znalosť MS SQL, Team Foundation Server, GIT je výhodou
• Tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne.
• Analytické myslenie.
• Proaktívna osobnosť je podmienkou.

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4722420  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac