Samostatný odborný referent - ekonóm, rozpočtár Sociálna poisťovňa, pobočka Nové Zámky

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Nám. Gy. Széchényiho 10, Nové Zámky
Termín nástupu
15.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. zostavovanie podkladov k návrhu rozpočtu Sociálnej poisťovne za pobočku, zabezpečovanie rovnomerného a účelového čerpania prostriedkov z rozpočtu správneho fondu Sociálnej poisťovne a vyhodnocovanie príjmov a výdavkov základných fondov
2. zabezpečovanie činností spojených s inventarizáciou majetku
3. zostavovanie a koordinácia účtovnej závierky pobočky
4. koordinovanie v oblasti vedenia účtovníctva pobočky a v oblasti vykonávania platobného a zúčtovacieho styku v súlade so zákonom o Štátnej pokladnici
5. zastupovanie pokladničnej služby v pobočke
6. zabezpečovanie skladovej evidencie zásob materiálu v informačnom systéme SAP FI MM
7. príjem a výdaj materiálu
8. vykonávanie agendy autodopravy a zabezpečovanie prevádzky motorových vozidiel v pobočke, ich opráv a údržby
9. vykonávanie verejného obstarávania pre pobočku
10. vykonávanie likvidácie cestovných príkazov zamestnancov pobočky
11. príprava podkladov pre tvorbu a použitie sociálneho fondu pobočky a realizovanie rozhodnutia o tvorbe a použití sociálneho fondu pobočky

- možnosť osobného a profesijného rastu
- rozsiahly sociálny program (využívanie doškoľovacích a rekreačných zariadení SP, príspevok na regeneráciu, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, pružný pracovný čas atď.)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

prax v oblasti plánovania rozpočtu a účtovníctva

- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť a samostatnosť pri riešení úloh
- logické myslenie
- komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Adresa spoločnosti

Sociálna poisťovňa
29. augusta 8 a 10
813 63 Bratislava 1
http://www. socpoist.sk/
ID: 4058958  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac