Junior technický manažér

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
29. Augusta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností a schopností daného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho aktuálne hľadáme do nášho tímu?

Samostatného, technicky zmýšľajúceho človeka z oblasti IT

Úzka spolupráca so senior manažérom pre oblasť vývoja a integrácií IS a to najmä:
a. ohľadom vývoja budúcich produktov alebo ich častí a následná koordinácia smerom k testovaniu a realizáciám
b. udržiavania aktuálneho prehľadu nad prevádzkovanými a informačnými systémami
c. spolupodieľania sa na kooperácií pri tvorbe a zefektívňovaní už existujúcich IT procesov a aktívneho prispievania návrhmi na zlepšenia
d.reportovania priamo senior manažérovi pre oblasť vývoja a integrácií IS

  • pružný pracovný čas
  • príležitosť kariérne a odborne rásť a učiť sa veľmi veľa nových vecí
  • práca v zabehnutej inštitúcií s rôznorodými prostrediami v oblasti IT technológií

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • samostatnosť práce v technickej oblasti
  • riešenie problémov vnímať skôr ako príležitosť naučiť sa niečo nové
  • dobré komunikačné zručnosti a schopnosť prijímať kľúčové rozhodnutia
v technických otázkach
  • identifikácia príležitostí na zlepšenia a konštruktívne návrhy na zmen
  • analytické myslenie, tímový duch, flexibilita

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4031627  Dátum zverejnenia: 10.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac