IT analytik

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Ul. 29. augusta, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacmzda (brutto) je od 2000 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT analytik zodpovedá za zber a analyzovanie funkčných požiadaviek, analyzovanie a spracovanie dokumentácie z pohľadu procesov, metodiky, technických možností a inej dokumentácie. Podieľa sa na návrhu riešenia, vrátane návrhu zmien procesov v oblasti biznis analýzy a analýzy softvérových riešení. Zodpovedá za výkon analýzy IS, koordináciu a dohľad nad činnosťou SW analytikov.

Náplň práce
  • vytváranie IT analýz v spolupráci s biznis pracovníkmi a ich aktualizáciu
  • posudzovanie analýz a ich úpravy
  • participácia na príprave projektovej dokumentácie a dokumentácie
IT architektúry
  • komunikácia s architektom, vývojármi a analytikmi pri realizovaní riešenia
v rámci projektu
  • podpora projektového tímu pri návrhu, vývoji, testovaní a nasadení systémov
  • zber biznis požiadaviek, vypracovanie návrhov riešení a príprava štúdií realizovateľnosti v súlade s IT architektúrou, štandardami a normami
  • navrhovanie efektívneho spôsobu realizácie technických požiadaviek, príprava technických a funkčných špecifikácií, výkon IT/biznis analýzy
  • spolupodieľanie sa na návrhu IT architektúry v rámci riešených projektov
a zmenových požiadaviek so zreteľom na cieľovú biznis architektúru
a náklady riešenia
  • spolupodieľanie sa na príprave funkčných a technických požiadaviek
pre implementáciu nových funkcionalít a systémov
  • komunikácia s internými a externými útvarmi
  • spolupodieľanie sa na definovaní technických štandardov
a implementačných postupov

  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • rozsiahly sociálny program (využívanie doškoľovacích a rekreačných zariadení SP,
návratné bezúročné pôžičky, príspevok na regeneráciu, príspevok na doplnkové
dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Žiadosť a profesijný životopis s uvedením telefonického kontaktu zašlite do 10.3.2021 e-mailom na adresu: [email protected] alebo písomne na adresu: Sociálna poisťovňa, Ul. 29. augusta 8 a 10, PSČ 813 63 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, ekonomické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax v oblasti návrhu a analýz dátových štruktúr a databáz
  • pracovné skúsenosti na podobnej pozícií
  • všeobecný prehľad v IT a znalosti IT infraštruktúry
  • schopnosť rýchlej orientácie v danej problematike
  • konštruktívny a pozitívny prístup pri riešení problémov, otvorené myslenie
  • prehľad v enterprise systémoch a v UML
  • znalosť ArchiMate
  • skúsenosť s ETL výhodou

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4031552  Dátum zverejnenia: 4.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac