Poradíme Vám?

Odborný referent

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Ul. 29. augusta, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 073 EUR/mesiacod 1 073 eur mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozhodovanie v prvom stupni v konaniach o individuálnych nárokoch na dôchodkové dávky a ich výplatu a o povinnosti vrátiť alebo nahradiť neprávom vyplatené sumy na dôchodkových dávkach,
- rozhodovanie o odvolaniach v prvom stupni vo veciach dôchodkového poistenia a vypracovávanie vyjadrenia pre odvolací orgán v odvolacom konaní,
- konzultačná a poradenská činnosť v oblasti dôchodkového poistenia
- pripomienkovanie návrhov právnych predpisov so zameraním na dôchodkové poistenie
- kontrola dodržiavania právnych predpisov sociálneho poistenia v oblasti dôchodkového poistenia
- spolupráca s ústredným orgánmi štátnej správy v súvislosti s rozhodovaním o nárokoch na dávky dôchodkového poistenia

- možnosť osobného a profesijného rastu
- rozsiahly sociálny program (využívanie doškoľovacích a rekreačných zariadení SP, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na regeneráciu, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie)
- pružný pracovný čas

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
logické myslenie
komunikačné zručnosti
schopnosť pracovať v tíme
aktívny prístup k práci

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tatiana Lesayová
Tel.: +421906173826
E-mail: poslať životopis
ID: 3941218  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 073 EUR/mesiac