Systémový administrátor

Sociálna poisťovňa, ústredie

Miesto práce
Ul. 29. augusta, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštalovanie, konfigurácie, implementácia a ladenie licencovaného softvéru
  • správa a inštalovanie serverov na platforme Windows
  • spolupráca s dodávateľmi pri nasadzovaní nových aplikácií do prevádzky
  • vykonávanie pravidelných softvérových a systémových kontrol
  • optimalizovanie a vylaďovanie výkonnosti systémov
  • zodpovednosť za zálohovanie dát
  • monitoring a reporty z testovania aplikácií a nástrojov
  • identifikovanie a riešenie vzniknutých incidentov
  • vytváranie dokumentácie k inštaláciám a používaniu softvéru a hardvéru
  • poskytovanie základného poradenstva pri používaní softvéru a hardvéru
  • analýza potrieb a požiadaviek pre zabezpečenie HW a SW
  • správa internej infraštruktúry

  • možnosť osobného a profesijného rastu
  • rozsiahly sociálny program (využívanie doškoľovacích a rekreačných zariadení SP, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na regeneráciu, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie)
  • pružný pracovný čas

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať len tým uchádzačom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • aktívny prístup k práci a samostatnosť pri riešení úloh
  • logické a analytické myslenie- schopnosť prijímať nové informácie
  • schopnosť pracovať v tíme
  • spoľahlivosť a zodpovednosť, dôslednosť, precíznosť
Znalosti z oblastí:
  • administrácia Windows Server, Hyper-v prostredia
  • skúsenosti so správou rozsiahlej infraštruktúry
  • vítané znalosti BizTalk Server

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 3640457  Dátum zverejnenia: 21.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600,- €