Vedúci divízie kovovýroby - železné konštrukcie stavieb. (Zváračské vzdelanie).

SOAR sk, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
od 1 600,-€ podľa odskúšaných schopností uchádzača + participácia na hospodárskom výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-riadenie výroby oceľových konštrukcií
-riadenie montáže a zhotovovania oceľových konštrukcií
-kontrola výroby oceľových konštrukcií v súlade s projektovou dokumentáciou a technickými normami
-nutná znalosť čítania projektovej dokumentácie
-objednávanie materiálu
-komunikácia s investorom
-potrebná administratíva v súvislosti s výrobou

prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy zasielali e-mailom. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú informácie o konaní pracovného pohovoru e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Hľadáme niekoho ako ste Vy!

Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebnej kovovýrobe a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám Váš životopis.
Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce, ktorá Vás baví.

Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť,precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť samovzdelávať sa sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.
Skúsenosti v stavebnej kovovýrobe potrebné.

Stavebná, obchodná a realitná spoločnosť SOAR spol. s r.o. a následne SOAR sk, a.s. pôsobí stabilne na trhu už viac ako 20 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala cez množstvo stavených zákaziek najmä v sektore pozemných stavieb a to najmä:
-rekonštrukcie kultúrnych pamiatok, škôl, materských škôl, domov sociálnych služieb, úradov a iných objektov
-novostavby bytových domov, telocviční, hál, priemyselných objektov a ďalšie...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3513432  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 600,-€ podľa odskúšaných schopností uchádzača + participácia na hospodárskom výsledku