Hlavný stavbyvedúci - väčšie a stredné pozemné stavby. Požadujeme osvedčenie o vykonanej skúške odbornej spôsobilosti pre stavbyvedúceho.

SOAR sk, a.s.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 2000,-EUR podľa preukázaných schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie výrobného teamu
- komunikácia s investorom
-príprava,vedenie, riadenie a odovzdanie stavebného diela
-výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy
-tvorba a kompletizácia dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie zadaného diela
- pracovné cesty v rámci celej SR
-práca aj mimo sídla spoločnosti

Budú spresnené na pohovore.
Jedná sa o balík ( služobný telefón, služobné auto, počítač, vzdelávania a školenia)

Informácie o výberovom konaní

-prosíme uchádzačov aby svoje životopisy posielali e-mailom
-záujemcovia ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú
informácie o konaní pracovného pohovoru e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Hľadáme Vás!

Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebníctve a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám Váš životopis.
Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce , ktorá Vás baví.

Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie a schopnosť samovzdelávať sa sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.
Skúsenosti v oblasti stavebníctva sú vítané.

Požadujeme:
Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti pre činnosť stavbyvedúci z SKSI.

Stavebná, obchodná a realitná spoločnosť SOAR spol. s r.o. a následne SOAR sk, a.s. pôsobí stabilne na trhu už viac ako 20 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala cez množstvo stavených zákaziek najmä v sektore pozemných stavieb a to najmä:
-rekonštrukcie kultúrnych pamiatok, škôl, materských škôl, domov sociálnych služieb, úradov a iných objektov
-novostavby bytových domov, telocviční, hál, priemyselných objektov a ďalšie...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3451148  Dátum zverejnenia: 17.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000,-EUR podľa preukázaných schopností + odmeny za úspešne dokončenú stavbu.