Stavbyvedúci (projektový manažér) pre pozemné stavby

SOAR sk, a.s.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, alebo dohodou
2 200 - 2 700 EUR/mesiac2.200 - 2.700 EUR/mesačne a viac podľa preukázaných schopností + participovanie na hospodárskom výsledku zverenej stavby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-samostatné riadenie celého výrobného tímu
-naštudovať a dôkladne ovládať príslušnú dokumentáciu k zverenej stavbe
-odborná komunikácia s pracovníkmi na stavbe
-odborná komunikácia s investorom
-plánovanie, organizovanie, rozhodovanie, riadenie, regulovanie, koordinovanie a kontrolovanie stavebných prác
-zabezpečovania spôsobu a postupu uskutočňovania stavby v súlade s PD, technickými normami, zmluvnými ustanoveniam a príslušnými právnymi normami
- ekonomické plánovanie, regulovanie a kontrolovanie vstupov a výstupov na pridelenej zákazke
-ekonomické riadenie, kontrola a vyhodnocovanie finančných výsledkov na pridelenej stavbe
-tvorba kontrolných výkazov
-vedenie príslušnej administratívy
-výkon funkcie stavbyvedúceho v zmysle platnej legislatívy
-tvorba a kompletizácia dokumentácie potrebnej na riadne ukončenie a odovzdanie zvereného diela
-pracovné cesty v rámci SR
-práca aj mimo sídla spoločnosti

-jedná sa o balík (služobný telefón, služobné auto, počítač, vzdelávanie a školenia)
- ostatné budú spresnené na pohovore

-prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy posielali na uvedený e-mail
-uchádzači, ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú informáciu o konaní pracovného pohovoru e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo-Pozemné stavby, Manažment stavieb

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ak ste osobou, ktorú baví manažérska práca v stavebníctve a je Vám vlastné mať veci pod kontrolou s právomocami k tomu potrebnými, potom sa môžete na nás obrátiť a poslať nám Váš životopis. Ponúkame Vám stabilné miesto s dlhodobou perspektívou práce, ktorá Vás baví.
Samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, precíznosť, schopnosť pochopiť zadanú úlohu, technické vedomosti a zručnosti, schopnosť riadiť kolektív, schopnosť zvládať stresové situácie, schopnosť samovzdelávať sa a "zžiť sa" so zverenou stavbou, sú vlastnosti vhodné pre osobu na tomto poste.
Skúsenosti v oblasti stavebníctva sú vítané.
Požadujeme:
Osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti na výkon činnosti "Stavbyvedúci" zo SKSI.

Stavebná, obchodná a realitná spoločnosť SOAR spol. s r.o. a následne SOAR sk, a.s. pôsobí stabilne na trhu už viac ako 26 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala množstvo stavených zákaziek najmä v sektore pozemných stavieb a to najmä:
-rekonštrukcie kultúrnych pamiatok, škôl, materských škôl, domov sociálnych služieb, úradov a iných objektov
-novostavby bytových domov, telocviční, hál, priemyselných objektov a ďalšie...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4116449  Dátum zverejnenia: 29.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac