Vodič vnútroštátnej prepravy skupiny C

SO-TRANS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiacSK - 1000-1100 netto + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz potravín po západnom Slovensku vozidlom 12-18 t, denne v priemere 5-10 vykládok, zvozy zriedkavo, tovar sa nakladá v logistickom centre v Senci každé ráno medzi 4-6 hodinou, práca približne do 12-14:00 hod, pracuje sa pondelok až piatok.

Stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami, výhodné platové podmienky, korektný prístup, odmeny podľa pracovných výsledkov 2 až 3 krát do roka.

Hľadáme spoľahlivých vodičov na prepravy pre spoločnosť HOPI po západnom Slovensku. Jedná sa len o jednosmerné prepravy, naspäť ide vozidlo viac menej prázdne. Práca od pondelka do piatka. Pre záujemcov z väčších vzdialeností vieme zabezpečiť bezplatné ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, orientačné schopnosti, trestná bezúhonnosť, karta vodiča, kvalifikačná karta, zdravotná prehliadka, psychotesty,

spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 1996, zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou prepavou a špedíciou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2729657  Dátum zverejnenia: 15.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacSK - 1000-1100 netto + odmeny