Vodič VZV

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacToto sú minimálne mzdové podmienky, ktoré sme zo zákona povinný uverejniť. Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme do nášho tímu nového kolegu "Vodiča VZV". Je to práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.

Náplňou práce je:

  • práca na VZV;
  • vykládka a nakládka materiálu, polotovarov a hotových výrobkov;
  • nakládka a vykládka kamiónov;
  • manipulácia s materiálom;
  • umiestňovanie paliet podľa sortimentu do vopred určených sektorov;
  • manipulácia s motorovým vozíkom v určených priestoroch;
  • práca so skenerom;
  • vychystávanie expedícii;
  • zásobovanie jednotlivých výrobných liniek;
  • trojzmenná prevádzka.

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:

  • po splnení kritérií vyplácame kvartálne výkonnostný bonus do výšky 960 Eur ročne;
  • 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve;
  • prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy;
  • stravovanie zabezpečené vlastnou jedálňou, stravné zo strany zamestnanca do 1 €;
  • možnosť občerstvenia zamestnancov v samoobslužných automatoch a v bufete;
  • jubilejné odmeny podľa odpracovaných rokov;
  • prispievame 120 € ročne na benefit kartu v aplikácii benefit plus (po skúšobnej dobe), ktorú vie zamestnanec využiť v balíčkoch zdravie, šport, kultúra, cestovanie, v lekárňach, na masáže alebo rekreačné pobyty;
  • možnosť vzdelávania sa a rozvíjania v rámci interného alebo aj externého školenia;
  • Refferal bonus - program odporúčania uchádzačov;
  • k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa (300 €), pri svadbe (300 €), športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov, príspevok na rekreáciu po odpracovaní 2 rokov

Naša spoločnosť organizuje pre zamestnancov aj aktivity ako napríklad Family day pre rodiny všetkých zamestnancov, športový deň, Deň zdravia, spoločné aktivity súvisiace s budovaním tímov.

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke ttps://jobs.snopautomotive.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vozíkom s dlhými lyžinami podmienka
- platný preukaz obsluhy VZV, minimálne I, W1
- vysoká miera zodpovednosti
- zmysel pre poriadok a čistotu
- flexibilita a ochota učiť sa
- skúsenosť so scannerom SAP výhodou
- žeriavnicky a viazačský preukaz výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Naša spoločnosť vyrába oceľové, hliníkové a plechové výlisky pre automobilový priemysel.

Staň sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827094  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac