Dispečer na oddelení logistiky

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacZákladná mzda 1150 € podľa skúseností kandidáta + výkonnostné odmeny, 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti hľadáme dynamického kolegu, ideálne z automotive oblasti. Ak máš skúsenosti v rámci logistiky, ideálne v rámci expedície, si komunikatívny a vieš si poradiť s každým problémom, neváhaj nám poslať svoj životopis.
Dispečer v našej spoločnosti:

- zodpovedá za riadenie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv
- vykonáva fyzický a dokladový príjem a výdaj hotových výrobkov
- vystavuje a overuje dodacie listy a faktúry
- vykonáva označenie vystupujúceho materiálu etiketou s čiarovým kódom
- priebežne kontroluje a zodpovedá za správnosť údajov nahratých v QAD na sklade hotových výrobkov
- vykonáva príjem reklamácií a následné procesy z toho vyplývajúce
- podieľa sa na cyklickej a koncoročnej inventúre
- zabezpečuje a riadi činnosti súvisiace s manipuláciou a skladovaním tovaru a výrobkov
- posiela dodacie listy cez EDI podľa požiadaviek zákazníka
- pracuje v 3 zmennej prevádzke

​- prosperujúca a stabilná spoločnosť - veľké portfólio zákazníkov (Porsche, VW, Audi, Škoda, atď.)
​- po splnení kritérií ti vyplatíme výkonnostný bonus do výšky 960 Eur ročne, vyplácaný kvartálne
​- 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
​- prispejeme ti na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
​- stravujeme sa vo vlastnej jedálni do 1 €
​- prispejeme ti 120 € ročne na benefit kartu (benefit plus), ktorú vieš využiť v balíčkoch na zdravie, šport, kultúru, cestovanie, v lekárňach, na masáže alebo rekreačné pobyty
​- firemné interné aj externé vzdelávanie – naučíš sa robiť korekcie geometrických modelov, generovanie a korekcie rezných hrán, metodológiu optimalizácie procesov, budeš mať znalosti programovania a korekcií
​- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa (300 €), pri svadbe (300 €), športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov
​- prehodnotenie platu (formou valorizácie)
​- ponúkame kariérny rast (na pozície špecialistov a technológov)​

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke https://jobs.snopautomotive.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Komunikatívnosť
- Organizačná schopnosť
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť problémy
- Flexibilita
- VZV preukaz skup. W1 výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Naša spoločnosť vyrába oceľové, hliníkové a plechové výlisky pre automobilový priemysel.

Staň sa súčasťou nášho kolektívu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Lennerová
Tel.: +421907845430
E-mail: poslať životopis
ID: 4821424  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac