Pracovník na oddelení logistiky - expedícia

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1100 EUR - 1200 EUR, podľa skúseností kandidáta + výkonnostné odmeny, príplatky nad rámec Zákonníka práce a ostatné benefity v rámci kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš pracovať ako dispečer v novej logistickej hale, nebaví ťa monotónna práca, chceš sa viac vnoriť do tajov SAPu, a nemáš rád nudu, pridaj sa k nám!

Ak máš skúsenosti v rámci logistiky, ideálne v rámci expedície, si komunikatívny a proklientsky orientovaný, a vieš si poradiť s každým problémom, neváhaj nám poslať svoj životopis.

Dispečer v našej spoločnosti:

- zodpovedá za riadenie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv
- vykonáva fyzický a dokladový príjem a výdaj hotových výrobkov
- vystavuje a overuje dodacie listy a faktúry
- vykonáva označenie vystupujúceho materiálu etiketou s čiarovým kódom
- priebežne kontroluje a zodpovedá za správnosť údajov nahratých v SAP na sklade hotových výrobkov
- vykonáva príjem reklamácií a následné procesy z toho vyplývajúce
- podieľa sa na cyklickej a koncoročnej inventúre - zabezpečuje a riadi činnosti súvisiace s manipuláciou a skladovaním tovaru a výrobkov
- posiela dodacie listy cez EDI podľa požiadaviek zákazníka
- pracuje v 3 zmennej prevádzke priamo vo výrobnej hale

- sme stabilná a prosperujúca spoločnosť
- po splnení kritérií ti vyplatíme výkonnostný bonus do výšky 960 Eur ročne, vyplácaný kvartálne
- 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
- prispejeme ti na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravujeme sa vo vlastnej jedálni do 1 €
- prispejeme ti 120 € ročne na benefit kartu (benefit plus), ktorú vieš využiť v balíčkoch na zdravie, šport, kultúru, cestovanie, v lekárňach, na masáže alebo rekreačné pobyty
- máš možnosť sa naďalej vzdelávať a rozvíjať v rámci ponuky interného, ako aj externého vzdelávania
- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa (300 €), pri svadbe (300 €), športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke https://jobs.snopautomotive.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Warehouse Management (WM) - Základy

Počet rokov praxe

1

Budeš pre nás vhodný kandidát, ak:

- Máš skúsenosti so systémom SAP - bude to pre teba výhoda
- Si komunikatívny
- Máš organizačné schopnosti a vieš si určovať priority
- Si odolný voči stresu
- Máš schopnosť riešiť problémy
- Si flexibilný

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4500615  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac