Dispečer na oddelení logistiky

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiaczákladná mzda od 950 EUR - 1150 EUR, podľa skúseností kandidáta + výkonnostné odmeny, príplatky nad rámec Zákonníka práce a ostatné benefity v rámci kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti rozširujeme náš tím o kolegu, ideálne z automotive oblasti. Ak máš skúsenosti v rámci logistiky, ideálne v rámci expedície, si komunikatívny a vieš si poradiť s každým problémom, neváhaj nám poslať svoj životopis.
Dispečer v našej spoločnosti:

- zodpovedá za riadenie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv
- vykonáva fyzický a dokladový príjem a výdaj hotových výrobkov
- vystavuje a overuje dodacie listy a faktúry
- vykonáva označenie vystupujúceho materiálu etiketou s čiarovým kódom
- priebežne kontroluje a zodpovedá za správnosť údajov nahratých v QAD na sklade hotových výrobkov
- vykonáva príjem reklamácií a následné procesy z toho vyplývajúce
- podieľa sa na cyklickej a koncoročnej inventúre
- zabezpečuje a riadi činnosti súvisiace s manipuláciou a skladovaním tovaru a výrobkov
- posiela dodacie listy cez EDI podľa požiadaviek zákazníka
- pracuje v 3 zmennej prevádzke

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe
- mesačný výkonnostný bonus na základe splnených kritérií až do výšky 80 €/mesiac, vyplácaný kvartálne
- 13. plat
- cafeteria systém
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravovanie na pracovisku vo vlastnej jedálni, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách (zamestnanec platí len 0,86 €)
- príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe, športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom;
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
- finančný bonus pri odporučení nového kolegu
- vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov (finančná odmena)

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke https://jobs.snopautomotive.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.2.2023 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Komunikatívnosť
- Organizačná schopnosť
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť riešiť problémy
- Flexibilita
- VZV preukaz skup. W1 výhodou

Dňa 1. marca 2019 prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.
Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel. Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka. Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 8500 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 55 podnikov a technologických stredísk v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4500615  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac