Vodič VZV - dlhé lyžiny

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacToto sú minimálne mzdové podmienky, ktoré sme zo zákona povinný uverejniť. Finálne mzdové ohodnotenie bude závisieť na skúsenostiach kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súvislosti s novými projektami rozširujeme náš tím o kolegu. Ak hľadáš nové výzvy, máš skúsenosti s jazdou na VZV a dlhými lyžinami, proaktívne hľadáš riešenia a si zodpovedný, neváhaj nám poslať svoj životopis.

- nakládka a vykládka kamiónov
- manipulácia s materiálom
- umiestňovanie paliet podľa sortimentu do vopred určených sektorov
- vykladanie a nakladanie materiálu, polotovarov a hotových výrobkov
- manipulácia s motorovým vozíkom v určených priestoroch
- práca so skenerom
- trojzmenná prevádzka

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:

- sme stabilná a prosperujúca spoločnosť
- po splnení kritérií ti vyplatíme výkonnostný bonus do výšky 960 Eur ročne, vyplácaný kvartálne
- 13. plat podľa podmienok v kolektívnej zmluve
- prispejeme ti na doplnkové dôchodkové sporenie 3% z hrubej mzdy
- stravujeme sa vo vlastnej jedálni do 1 €
- prispejeme ti 120 € ročne na benefit kartu (benefit plus), ktorú vieš využiť v balíčkoch na zdravie, šport, kultúru, cestovanie, v lekárňach, na masáže alebo rekreačné pobyty
- máš možnosť sa naďalej vzdelávať a rozvíjať v rámci ponuky interného, ako aj externého vzdelávania
- k ďalším benefitom patrí príspevok pri narodení dieťaťa (300 €), pri svadbe (300 €), športové aktivity, denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom a vernostný program pre zamestnancov podľa odpracovaných rokov

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria. Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. Zásady spracovávania osobných údajov nájdete na stránke ttps://jobs.snopautomotive.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- skúsenosť s vozíkom s dlhými lyžinami podmienka
- platný preukaz obsluhy VZV, minimálne I, W1
- vysoká miera zodpovednosti
- zmysel pre poriadok a čistotu
- flexibilita a ochota učiť sa
- skúsenosť so scannerom SAP výhodou
- žeriavnicky a viazačský preukaz výhodou

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4234801  Dátum zverejnenia: 9.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac