Nákupca

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Továrenská 13, Malacky
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacvýsledná zložka mzdy bude závisieť od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových a rozvoj súčasných dodávateľov
- Organizácia výberových konaní
- Vyjednávanie ceny a zmluvných podmienok, uzatváranie zmlúv s dodávateľmi
- Hodnotenie dodávateľov
- Benchmarking
- Zadávanie objednávok
- Dodržiavanie stanovených termínov v súlade s potrebami spoločnosti a plynulého chodu výroby
- Neustále znižovanie nákladov
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- Riadenie, inventarizácia a optimalizácia stavu zásob

Ponúkame stabilné zamestnanie v moderne sa rozvíjajúcej sa spoločnosti
- motivujúce platové ohodnotenie
- flexibilný pracovný čas
- letný a zimný bonus
- príspevok na DDS 3% po skúšobnej dobe
- strava zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách
- moderný systém benefitov (Cafeteria)
- príspevok pri narodení dieťa, svadbe, rôzne športové aktivity kultúrne a vzdelávacie aktivity(denný tábor pre deti), podpora pri ťažkej rodinnej situácii a pod.
- firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia a pod)
- možnosť neustáleho vzdelávania, práca na projektoch

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v našej spoločnosti a zaslanie Vášho životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

- komunikačné, organizačné a prezentančné schopnosti
- orientácia na zákazníka
- bezúhonnosť (čestnosť)
- asertivita
- analytické a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť pracovať pod stresom
- tímový hráč
- samostatnosť a flexibilita

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4029078  Dátum zverejnenia: 8.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac