Vodič VZV nad 5 ton

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a.s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manipulácia s materiálom
  • umiestňovanie nástrojov, paliet, výrobkov podľa sortimentu do vopred určených sektorov
  • vykonáva vykladanie a nakladanie materiálu,
  • pri nakladaní a vykladaní výrobkov a paliet manipuluje s motorovým vozíkom v určených priestoroch

  • prácu na 3 - 4 zmeny
  • stravovanie v závodnej jedálni vo všetkých zmenách
  • letný a zimný bonus 350€
  • motivačný bonus každý mesiac 60€ od 1.1.2019 každý mesiac 80€
  • nadštandardné príplatky za sviatky, nadčasy, soboty a nedele
  • DDP 3% príspevok zamestnávateľa
  • iné sociálne benefity - príspevok na rekreáciu, pri narodení dieťaťa, pri svadbe, jubileum.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • platný preukaz obsluhy VZV nad 5 ton
  • vysoká miera zodpovednosti
  • nutná prax na VZV - 16 ton

Dňa 1. marca prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.

Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel.

Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 9 290 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 55 podnikov a technologických stredísk v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Bendová
Tel.: +421915992300
E-mail: poslať životopis
ID: 3793948   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€