Dimenzionálny Inžinier

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)
od 1600€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti a náplň práce:

  • sledovanie, optimalizovanie výroby a kontrola kvality námerov zváraných zostáv a podzostáv,
  • operatívna úprava parametrov zváracích prípravkov,
  • zaznamenávanie a následné riešenie vzniknutých závad pri jednotlivých projektoch,
  • identifikovanie príčin problémov a následné odstránenie, zavedenie nápravných opatrení,
  • komunikácia so všetkými oddeleniami naprieč celou spoločnosťou, komunikácia s korporátnym projektovým teamom,
  • poskytovanie podpory projektovému teamu pre zabezpečenie dodania projektu na čas a v požadovanej kvalite,
  • vykonávanie komplexných úloh, využívanie svojich technických skúseností, schopnosť samostatného rozhodovania a nezávislého úsudku,
  • vykonávanie denných operatívnych činností na základe vzniknutých problémov, riadenie zmien a nadstavenie priorít vzhľadom na čiastkové ciele,
  • zabezpečuje vstupné informácie pre dosiahnutie strategických cieľov oddelenia,
  • poskytuje podporu a odovzdanie informácii pri zavádzaní nových projektov do výrobných závodov,
  • vyvíja plány prorotypov a výrobných meraní,
  • zodpovednosť za dizajn kontrolných upínadiel, zabezpečenie splnenia časových požiadaviek a požiadaviek na tlač produktov / CAD modelov,
  • účasť pri tvorbe Kontrolného plánu,
  • stretnutia a budovanie vzťahov so zákazníkmi,
  • hodnotenie Guides Gage Repeatability (GR) a reprodukovateľnosť (GR&R),
  • komunikácia s dodávateľom, preverovanie technických možností a kapacita dodávateľa pre nové projekty,
  • zodpovednosť za dodržiavanie všetkých interných a bezpečnostných pravidiel.

  • motivujúce platové ohodnotenie,
  • možnosť cestovania po závodoch spoločnosti Snop,
  • ročný plant bonus,
  • letný a zimný bonus,
  • pravidelná valorizácia miezd,
  • stravovanie v závodnej jedálni,
  • možnosť home office,
  • príspevok na DDS vo výške 3%,
  • Cafeteria system,
  • príspevok na svadbu, narodenie dieťaťa, detské tábory hradené zamestnávateľom,
  • zmluva na dobu neurčitú,
  • firemné akcie (Deň detí, Deň zdravia, Športový deň a pod.)
  • referal bonus pri odporučení kolegu,
  • podpora jazykového vzdelávania,
  • možnosť ďalšieho rozvoja formou vzdelávania, možnosť kariérneho rastu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

  • vzdelanie v technickom alebo strojníckom odbore,
  • minimálne 3 roky skúseností,
  • skúseností a schopnosť porozumieť GD&T,
  • skúsenosti s PPAP,
  • výborné organizačné, analytické a komunikačné zručnosti,
  • schopnosť pracovať v rýchlo meniacom sa prostredí,
  • schopnosť pracovať v rôznych teamoch,
  • schopnosť pracovať s MS Office na pokročilej úrovni,
  • matematické myslenie.

Dňa 1. marca prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.

Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel.

Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 9 000 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Nikola Bendová
Tel.: +421915992300
E-mail: poslať životopis
ID: 3708594   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600€