5 - 6 EUR/hod.

Brigádnik/čka (Operátor výroby) - skvelá príležitosť zarobiť si!

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
5-6 €/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na lisovni
  • nakladá a vykladá plech/výlisok do lisovacieho zariadenia na základe pracovného postupu
  • 3-zmenná prevádzka (ranná, poobedná, nočná)
  • práca je na 3 týždne s nástupom ihneď

Informácie o výberovom konaní

Práca vhodná pre študentov nad 18 rokov formou brigády.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.11.2019 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Dňa 1. marca prevzala spoločnosť Tower International Europa francúzska finančná skupina SNOP Dunois (FSD) a teraz pôsobí v rámci Snop Automotive.

Snop Automotive je výrobcom konštrukčných prvkov a karosérií pre automobilový priemysel.

Prostredníctvom interných medzinárodných vývojových centier a úzkej spolupráce so svojimi partnermi spoločnosť Snop Automotive pokrýva širokú škálu produktov, dodáva výlisky, komplexné zostavy karosérií, povrchy triedy A, podvozky a podvozky pre automobily, výhybky, pick-upy a SUV. Vždy obsahuje najnovšie výrobné technológie, vrátane tvárnenia za tepla, výroby ocelí s veľmi vysokou pevnosťou a spracovania hliníka.

Skupina FSD dnes zamestnáva viac ako 9 290 ľudí a pôsobí na 40 výrobných miestach v 55 podnikov a technologických stredísk v 14 krajinách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Továrenská 13
901 01 Malacky
ID: 3406562   Dátum zverejnenia: 10.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5-6 €/hod. brutto