Vodič VZV - nástup ihneď

Snop Automotive Malacky, a. s.

Miesto práce
Snop Automotive Malacky, a. s., Továrenská, Malacky
Termín nástupu
ihneď
825 EUR/mesiacTarifná mzda od 825 € mesačne, celková mzda sa odvíja v závislosti od skúsenosti kandidáta a pri nástupe spolu s príplatkami môže dosiahnuť výšku 1050 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s materiálom (kovové výlisky a zvarence)
- umiestňovanie paliet podľa sortimentu do vopred určených sektorov
- vykladanie a nakladanie materiálu, polotovarov a hotových výrobkov
- manipulácia s motorovým vozíkom v určených priestoroch

Ponúkame motivujúce platové ohodnotenie a príplatky nad rámec Zákonníka práce:

- mesačný výkonnostný bonus do výšky 80 €/mesiac,
- 13.plat,
- zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti,
- zmluvu na dobu neurčitú ihneď pri nástupe,
- nočná zmena 40% z priemernej hodinovej mzdy,
- práca vo sviatok 100%,
- práca nadčas 30% z priemernej hodinovej mzdy,
- Sobota: vo výške 35% z priemernej hodinovej mzdy,
- Nedeľa: vo výške 65% z priemernej hodinovej mzdy,
- príspevok na DDS 3%,
- stravovanie na pracovisku, strava je zabezpečená vo všetkých pracovných zmenách (zamestnanec platí len 0,86 €)
- príspevok pri narodení dieťaťa (200€), svadbe (200 €), športové aktivity , denný tábor pre deti hradený zamestnávateľom;
- v prípade voľnej kapacity ponúkame ubytovanie v našej ubytovni v rámci areálu prevádzky

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz obsluhy VZV, minimálne I, W1
- vysoká miera zodpovednosti
- zmysel pre poriadok a čistotu

Sme nadnárodná spoločnosť pôvodom z Francúzska a prevláda u nás rodinná kultúra. Podporujeme ambície našich zamestnancov a udržiavame profesionalitu na pracovisku. Realizujeme udržateľné investície, ktoré nám zabezpečujú pracovné príležitosti pre všetkých zamestnancov. Neustále získavame nové projekty, rozširujeme svoju výrobu a pre efektívnejšie pracovné prostredie staviame nový logistickú halu.

Staň sa súčasťou nášho tímu!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2256320  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 825 EUR/mesiac