Vedúci oddelenia múzejnej komunikácie, marketingu a služieb návštevníkom

SNM - Múzeum Bojnice

Miesto práce
Zámok Bojnice, Zámok a okolie, Bojnice
Termín nástupu
1.1.2023
800 - 1 700 EUR/mesiacFunkčný plat zamestnanca vo verejnej správe sa určuje v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Je súčtom tarifného platu (v závislosti od dĺžky praxe v obore) a od pohyblivých zložiek mzdy - osobného príplatku a príplatku za riadenie. Očakávaný plat po ukončení trojmesačnej skúšobnej doby, v závislosti od praxe a skúseností uchádzača, je 1350 - 1700 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Marketingová koncepcia, operatíva a stratégia za účelom zvyšovania návštevnosti SNM-Múzea Bojnice.
Koncepcia, organizovanie, koordinácia a propagácia denných, večerných prehliadok a špeciálnych inscenovaných programov a podujatí (Valentín, MDD, Strašidelný zámok, Rozprávkový zámok, letný program na zámku, Svetlonos, Vianoce na zámku a ďalšie).
Zabezpečovanie dozorov a lektorov na letnú turistickú sezónu.
Zodpovednosť za prípravu zmlúv na prenájom priestorov, zmlúv s účinkujúcimi, zmlúv s filmovými štábmi a pod.
Zodpovednosť za lektorskú službu, kultúrno-spoločenskú a estetickú úroveň poskytovaných služieb.
Riadenie oddelenia (9 kmeňových zamestnancov + 25-30 zamestnancov na dobu určitú v letnej sezóne) a spolupráca s ostatnými oddeleniami múzea.

Perspektívna práca v zaujímavom prostredí národnej kultúrnej pamiatky Zámok Bojnice,
možnosť odmien do výšky funkčného platu 1 až 2 krát ročne (podľa stavu financií organizácie), dodatková dovolenka, 3x "Sick day" v zmysle Kolektívnej zmluvy, služobný telefón, variabilný pracovný čas (v zmysle Smernice o elektronickom dochádzkovom systéme).

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť o zamestnanie spolu s:
- motivačným listom,
- životopisom,
- súhlasom so spracovaním osobných údajov
prosím posielajte na e-mailovú adresu [email protected], alebo cez rozhranie systému profesia.sk.

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, a to e-mailom a telefonicky najmenej 7 dní pred jeho uskutočnením.

Uchádzači, ktorí nespĺňajú základné kritérium vzdelania budú automaticky vyradení z výberového konania: na danú pozíciu v organizácii verejnej správy je nevyhnutné minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment cestovného ruchu, príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketingu, riadiaca prax

Počet rokov praxe

3

Riadiace a organizačné schopnosti, komunikatívnosť, právne povedomie, kreativita a flexibilita, nadšenie pre svoju prácu a schopnosť motivovať a riadiť druhých.

Všeobecný prehľad z oblasti múzejníctva, kultúry a kultúrneho turizmu. Záujem o históriu, pamiatky, históriu umenia.

Znalosť, resp. schopnosť a ochota oboznámiť sa s platnou legislatívou v oblasti múzejníctva, kultúry, autorského práva a činnosti príspevkovej organizácie.

Znalosť viacerých cudzích jazykov výhodou.
Riadiaca prax v tíme 10+ výhodou!
Prax v oblasti marketingu v organizácii verejnej správy (najmä múzeá, galérie a pod.) výhodou!

SNM - Múzeum Bojnice je špecializovaným múzeom Slovenského národného múzea, príspevkovej organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti MK SR. Sídli v budove národnej kultúrnej pamiatky Bojnický zámok, ktorý patrí medzi najznámejšie a najnavštevovanejšie destinácie kultúrneho turizmu na Slovensku.
ID: 4458669  Dátum zverejnenia: 4.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac